Dün bütün gün telefonum kapalıydı sevgilim beni merak ediip aramadı neden?

arkadaslar dün telefonum kapalıydı bu sabah açtım ve bana hiç mesaj atmamış bu ne anlama geliyor? benım kaptma amacım benı merak etsın dıyeydı

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün aramadı diye bu kadar kafaya takan hatun modeli.

Büyüyün biraz.

0|0
    0|0
    • ne alaka ya ınsan bır mesaj bıle atmaz mı yada aramaz mı ? ben ona hep mesaj atadım butun gun hıc atmadım hıc mı merak etmedııı

• Sen zincirle mi bağlıyorsun ? Zeka bazıları için lükstür bir kez daha anlamış olduk.

• ne demek istiyosun acık konus dolanbaclı laflar etme

Erkekler Ne Diyor 13

• hahaha .d.d sende düzeleceksin böyle boş işleri bırakcaksın ve yıllar sonra sadece kendine güleceksn

0|0
    0|0
    • ama ozamana daha cookkk varr ve ben onun eskısı gıbı olmasını ıstıyorum sadece

• konuşmayı dene. kalp kırmadan konuş. telefon kapatmakta nesi ya

• geçmiş olsn boşa o sevgiliyi

0|0
    0|0
  • Blöfünü görüp üstüne rest çekmiş.

0|0
    0|0
    • başıma bişey geldi diye düşünmedi mi hiç

• ama kavga yoktu kıı sadece bıraz sogukluk

• Fazlasıyla yeterli.

• kapatmadan önce aranız nasıldı ? eğer iyi ise ;aramaması saglıksız bir ilişki oldugu kanaatine varcam

0|0
    0|0
    • kapatmadan önce aramız cok ıyı de degıldı cok süperde dgıld...zatn mesajlasak ıstemedgını sölemişti ama yınede gun ıcınde en az 2 mesaj atardı

• zateb 2.5 yıl boyunca her 5 ayda bır böyle oluyo kendısı ayrılıyo aradan zaman gecıyo gerıdonuyo hep böylee

• sorunlarınız tel ile degil yüz yüze görüsmeniz gerek.senin kadar sorun etmiyorsa iptal edeceksin.

• O da senin gibi ergendir, o da telefonunu kapatmıştır

1|0
    0|0
  • bunu kendine sor biz seni tanımıyoruz bile...

0|0
    0|0
  • bu amaç uğruna biraz daha çalışmalı derim ben :)

0|0
    0|0
  • belki oda kapatıp beni merak etsin diye tüm gun açmamıstır

0|0
    0|0
    • yok o telefonunu kapatmaz öyle şeylerde yapmaz cunku bana soguk olan zaten o

• fazla umutlanma ozaman..sende arayıp sorma mesaj atarsa soguk davran

• merak etmemiştir.

0|0
    0|0
  • Siz kızlar yokmusnuz, böyle yaptıkça erkekleri uzaklaştırırsınızzz...

0|0
    0|0
    • nedennnnn

• belkıde mesja attı aradı ama tel actıgımda neden gelmedı? onun telnde problem var mesela aarada attıgı mesajlar cok sonra gelıyo belkıde mesj attı ıletılmedı dıye mesajı sılmıs olamaz mı cunku mutlaka atardıı

• o zaman biraz bekle , sonra kendisine o gün neler yaptığını sor, yok şöyle yaptım, sonra sana mesaj attım gelmedi kelimesini söylemezse seni umursamıyordur bunu bi dene :)

• O daha uyanık demekki sizi hiç düşünmüyor.

0|0
    0|0
  • Demek ki telefonun kapalı veya açık olması farketmiyormuş.konuşmamak işe yaramıyormuş

0|0
    0|0
  • hiç sevmem yaa öyle seylerı :(

0|0
    0|0
    • nasıl şeyleriii

• ona bağlısın ve bu onu muhtemelen bılıyor ve senı umursamıyor

• bilmez mi hemde nasıl bılıyor

Kızlar Ne Diyor 10

• bence bugn de kapat dünkü numara olmamış

bu arada fazla uzun sürmez bu ilişki benden sylemesi, kendini hazırla

0|0
    0|0
  • Aranız kötüyse aramaması normal bence.

0|0
    0|0
    • okadar kötü değil o mesajlasmak ıstemıyodu bu soru ama hergun muhakka bı askımmm mesajını atardııı

• seni sevip sevmediğini bir mesajla mı anlayacaksın...bir mesaj atmaması onun sana önem vermediğini, merak etmediğini göstercekse aranızda bişi kalmamış ki...böyle şüphelere düştüysen sevgilim demene gerek yok, zaten olay bitmiş :)

0|0
    0|0
  • bıtmiş...

0|0
    0|0
  • ona sor bakalım umursamaz tavırlarını insan bi merak eder haklısın..

0|0
    0|0
  • hiç mesaj atmadığına göre senin telefonu kapattığından da haberi yoktur seni hiç merak etmemiştir

0|0
    0|0
    • aynen öyle.. bu ne anlama gelıyo

• sebebini sor bakalm neler söyleyecek yani cenazesi vardır başka birşey olmuştur cevabına göre yorumlarsın aklıma gelmedin derse demekki artık eskisi gibi değil soğumuş konuşma istemiyor anlamına gelir

• sabah 8 de işe giidyor akşam 8-9 gıbı glıyor. ama işteyken zaten fazla konusmuyoruz hatta hıc ama yınede mutlaka her gunnn askımmmm derdııı

• aramııyosa merak etmiyodur

0|0
    0|0
  • Bir yerde hata yapmışsın ama nerede:)

0|0
    0|0
  • umrunda değilsin demekki..

0|0
    0|0
    • ama ben onun 2.5 yılık sevgılısıyım hıc mı umrunda degılım ya bır mesaj atcak kadar

• bilmem canım..demekki önemsemiyor..hadi başına bişey gelmiş olsaydı..

• evet hadı dıyelım bişey oldu bana bu ne umursamazlık ya

• taktik yapmışsın, o da yememiş. hepsi bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...