Cüneyt Çakır'ın hakemliğini nasıl buluyorsunuz ?

Sizce nasıl yönetiyor maçı ben hiç beğenmedim tam bir katliam ?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• bayern leverkusen maçını izlemişmiydiniz, dışarıdaki topu gol saydılar, hakemlik böyle bir şeydir, en iyiside olsanız o an göremeyebilirsiniz. bu hataların durumunu değiştirmez. hakemin kalitesinide değiştirmez. ama geçenlerde bir maç vardı yan hakem öyle kararalar verdiki hakemi öyle yanılttıki şaşacak düzeydeydik... ayrıca maç sonucu gözlemci 7.5 verdi o yan hakeme, esas skandal buydu. hakem elbet hata yapabilir ama bence türk tarihinin en değerli hakemlerinden birisi cüneyt.. ancak yan hakemlerden başarısızlara para cezası verilse bu kadar kötü kararlar alınmaz derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben beşiktaşlıyım normalde maç izlemem ama bu maçı izledim herkes beşiktaş aleyhine kararlar veriyordu bütün hakemler cüneyt çakır iki tarafada adaletli davrandığını düşünüyorum her hakemin bazı göremediği şeyler veya hataları olabilir katliam diyemeyiz maçı iyi yönetti bence

0|1
    0|0
  • Beter olsun t oğlu it. Öyle hakem pardon oç olmaz olsun.

0|2
    1|1
  • Dünya maçlarını yönetiyor adam ben beğeniyorum kendisini dünkü maçta da iyiydi

Katliam yapan Halis Özkahya'dır

1|1
    0|1
  • Fırat Aydınus gibi şerefsizlerden sonra alem hakem görsün, "Cüneyt Çakır"; düdüğüne sağlık ... ;)

0|1
    0|0
  • hakem ilk defa bu maçta doğru kararlar verdi

0|1
    0|0
  • futbol katili Fenerbahçe düşmanı galatasaraylı şerefi olmayan türk hakemi

0|1
    1|0
  • bana şuanki profil fotoğrafini mesajla göndermen mümkün mü? çok güzel birşeyi hatirlattida.

0|1
    0|0
  • fenerbahçe düşmanı beş para etmez at çöpeee

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• avrupada yönettiği maçların hemen hepsini izlerim çok profesyonel kararlar veriyor çok iyi maçlar yönetiyor takımımız yok hakemimizi izliyoruz ama derbi maçlara gelince kalitesinden uzak kalıyor nedense fenerbahçe beşiktaş maçında çok yanlış kararlar verdi doğru kararlar verdiğide oldu ama maçın skorunu etkilediği çok açık bellidir fenerin penatlısını ve golunu vermedi yanlışları çok ama bu önceki maçlarındada görülmüş bir durum ne yazıkki cüneyt çakır bu maçların adamı değildir ynede türkiyenin en iyi hakemi olduğunu avrupaya kanıtlamıştır ona sahip çıkalım durumudas affedelim maç son yılların en güzel maçlarından dı derbilerinden di almeıdann attıgı 2. gol gerçekten çok klasdı ama bjk zor kurtuldu çakıra dua etsin :):)

0|1
    0|0
  • 10 numara maç yönetti

Sadece hızlı tempoluydu maç fener lehine 1 penaltıyı vermedi

Ama ona karşılık Emeniketi de atmadı direkt kırmızıydı o hareketi

2 tane hatası dışında 10 numara yönetti

1|1
    0|1
  • yahu adam bikaç hata yaptı diye yerdenyere vurulurmu yazıktır günahtır.Ülkemizi avrupada dünyada en iyi şekilde temsil eden bir hakemimiz adam,fenerbahçe kazansaydı kraldı ama arkadaşlar elinininizi vicdanınıza koyun hiç kimse hatasız olamaz..cüneyt çakır 10 numara hakem

1|1
    0|0
  • oww kazanamayne fenerlıler kuplere bınmıs 90 + mac kazannalr hıc hakem lere ısyan etmezlerı. once donun dotunuze aynada bakım hakem turulu baskanının karısı bız aılece ffenerlıyız dıyodu tahkım kuumunu hc saymıyorum

0|2
    0|1
  • dünyada bir ilk..! karıköyde fenere kırmızı verecek kadar 3 pozisyona gol değeri vermeyecek kadar cesur bir hakem ama bizi bağlamaz ben o maça KARŞILIKLI ŞİKE VAR oynadım kupon geldi ;)

0|1
    0|0
  • 90+4 de gol olaydı en iyi hakem olurdu fenerlilerin gözünde.sonuçta insan.bence maçtaki pozisyonlar olsun herşeyiyle iki takım süperdi.hakemi boşver

0|1
    0|0
  • Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum rezillikti mk. Fenerinde penaltısını vermedi, ilk kırmızı karttan sonra telafi etmeye çalıştı falan hangi birini sayalım

0|2
    0|0
  • Kararları güzeldi, baskı altında kalmadı.

0|1
    0|0
  • Bence hakemin bir suçu yok belliki emir büyük yerden eğer fenerbahçe bu maçı alsaydı şampiyonluk çok erken gelecekti lig zevksiz olacaktı ve bu sezon izleyici gelirleri düşecekti bir şekilde fener bu maçı almamalıydı ve istenilende oldu ama olsun bir maç önce şampiyon olacağımıza bir maç sonra oluruz böylesine mükemmel futbol oynayan takım ne kadar engellenebilirki

0|1
    0|0
  • cüneyt çakır su katılmamış o.çocuğunun tekidir nokta

0|1
    1|0
  • genel olarak iyi maç yönetti. kartlar doğru. serbest vuruştaki golde faul var o da doğru. sadece pektemek'in elle oynadığı pozisyona penaltı çalmadı. orda hata yaptı. onun dışında kararlar doğru.

1|1
    0|0
  • mustafa pektemeğin ellle oynadı o pozisyon yüzde yüz penaltıydı vermedi cüneyt çakır fenerin maçına çıkamaz bu saatden sonra

0|2
    0|0
  • fenerliler alışmış hep lehine karar verilmesine adil bir yönetim olunca sindiremiolar tabi işin özeti :) ayrıca 3. golde orta yapıldıgı sırada sow defanstan 1 adım öndeydi ve topa hamle yaptı anladınız siz bu durumun ne olduğunu :)

1|1
    0|1
  • o hakemin her maçında ya penaltı olur ya da kart çıkarırı onda bir sorun var her maçın içine etme özelliği var

0|1
    0|0
  • düştü = penaltı şeklinde buluyorum

0|1
    0|0
  • rezalet bu adam bizim maçlara verilmesin lütfen yönettiği her maçta puan kaybediyoruz.

0|1
    0|0
  • Tek kelimeyle. Hakemliği bıraksın !

0|1
    0|1
  • bana göre Türkiyenin en iyi hakemi fırat aydınus ancak dünyaya göre cüneyt çakır

0|1
    0|0
  • beşiktaşın 10 kişi kalmaması gerekiyordu. onun dışında iyi yönetti bence.

0|1
    0|0
    • Necip'in bir suçu yok ama ilk kırmızı kartta çok kasıtlı değildi

• yok be kardeş bildiğin basmış. bak başka kim olsa, şüphe duyarım belki bilinçli değildir diye. ama o şerefsiz yapar...

• Dün milyonlarca kişiye aynı anda tecavüz etti !

Beşiktaşımı ve Fenerbahçeyi tebrik ederim

0|1
    0|0
  • esıtt yınetmeye calısttııı ama olmadı tabıı

0|1
    0|0
  • Cüneyt Çakır üst düzey hakemlerden biri ise Hakemlik bitmiştir.

0|1
    0|0
  • ayıp etti bu akşam ama en gururlu hakemlerimizden biri bizi yurt dışında iyi öğretiyor

0|1
    0|0
  • hataları vardı ama katletti denilemez,sadece işe gelmeyen kararlar verdi.

0|1
    0|0
  • Bjk almadı puanı, cuneyt cakır aldı.

0|1
    1|0
    • İlk fb golü ofsayt+ Kafa atmak sarı kartmı ?Tek taraflı konuşmayın 2 taraf içince katletti maçı.

• İzledim tek taraflı değil diyorum bu galatasaraylı çakır bizi düşürmeye çalışıyor.

• İlk yarı ıkı takımında 10 kısı kalması gereklıydı. Herseyı gectım o penaltıyı vermedı ya. Onun hakemlıgıne sokayım.

• Fb 3- 3 Çakır

0|0
    1|1
  • epic fail sözü bu adam için çıkmış..

0|1
    0|0
  • Bu hakemın diğer yönettiği maçlarda neden bu soruyu sormadın bu spruda adalet var mı

neden hep istediğiniz olmayınca hak aramaya çıkarsınız

0|2
    0|0
Yükleniyor...