Dostunuzu özler miydiniz? Beyler bu soru benim için önemli...

Beyler bir kız düşünün acayip yakın bir dostunuz. Aranızda farklı bir bağ var. Dosttan ileridesiniz ama sevgili de değilsiniz. Sizin en zor gününüzde yanınızda oldu destek. Çok trip atıyordu ama siz hep sabrettiniz ona. Size olan duygaları değişti kızın. Siz onu böyle de kabullendiniz onu sevdiğiniz için yanında bulundunuz.. 8 ayınızı verdiniz onunla konuşmadan yapamıyordunuz falan. bu arkadaşlık Aralıktann başladı temmuza kadar sürdü. Siz mayısta sevgili yaptınız kendize. Sevgiliniz kızı istemedi çıkardı arkadaşlarınız arasından facebookta. Siz dostunuza hiç açıklamada bulunmadınız. Artık iki yabancı oldunuz. Sevgilinizi seviyorsunuz.. Aynı okuldasınız eski dostunuzla da sevgilinizle de.. Dostunuzu özler miydiniz?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• özlerdim. kız olarak özledim de

1|0
    0|0
    • BENDEE :(

• Eğer pişşmann olurda bir gün gelirsee sana çok büyük dualar edeeceğim gerçekten. . Sen benim için şu an dua et ama lütfen..

• ben sana derim ki senn degerini anlayacak ama sen kendini ondan sogutmaya bak bence. onla ilgili hislerin olmasın neden mi sonradan pişman olacaksın derslerine önem verrr

Erkekler Ne Diyor 4

• e yani insan yeri geliyo dostuyla knuştuğunu sevgilisiyle konuşamıyo

1|0
    0|0
    • Özler diyorsun.. O bir de boğa burcu. Burçlara ilgin ne kadar bilmiyorum tabi. Kendisiyle çok iyi anlaşırdık ama sevgilisiyle mutlu şuan ve benden soğudumu yoksa kimi zaman özlüyormu çok merak ediyorum.. :(

• Ve sence bu gün gelirde beni kaybettiği için pişman olurmu?

• olcagını sanmıyorum hem olsa gerı senle konuşsada hiç bişey eskisi gibi güzel heycanlı olmaz o yuzden umudunu kes artık bence

• Bu biraz karmaşık oldu

1|0
    0|0
  • ozet gecsene hacı ya

0|0
    1|0
  • Hiç öyle yakın dostum olmadı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• unutmuş bence

1|0