Kapat

Hobi önerileri...Kendime bir hobi edinmek istiyorum önereceğiniz bişeyler var mı ?

Ya açıkcası sıkılmıcağım eğlenceli bişey arıyorum , bir aralar müzikle ilgilenim dedim o da sıktı :S

1|0
10|25

En İyi Kız Görüşü

• Fotoğraf çek :D Kendine büyük bir albüm al, tarih atarak ve küçük notlar tutarak fotoları yorumla ve o anki ruh halini canlandır :D Bir nevi resimli günlük gibi. Geniş doğa fotoları değil de ayrıntıda gizlenmiş şeyleri netleştirmek için çekebilirsin. Çok zevkli :) Fotoğraf makinesi alır almaz bende başlamayı düşünüyorum :D

1|3
    0|0
    • harbi öyle güzel anlattın ki hemen başlayasım geldi :D

• O ilham kıpırtı oldu , devamı nasıl olcak görücez bakalım :) Teşekkürler :)

• Bişe değil. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir ara evdeki gereksiz ve kullanılmayan malzemelerden süs, kalemlik, saksı, çerçeve falan yapıyordum. Cidden eğlenceli, sıkıntını fazlasıyla hafifletiyor. Hem evine biri geldiği zaman "bak bunu ben yaptım" diyebiliyorsun hem de her gördüğünde "ayy ne güzel yapmışım" tepkisini verebiliyorsun :) erkeklerin ilgisini ne kadar çeker bilemem ama zamanında beni baya tatmin etmişti :)

0|1
    0|0
  • fotoğraflarla uğraş. hem sıkılmazsın eğlenceli

1|1
    0|0
  • hammsss puzzle yapmaya basla

0|1
    0|0
  • Spora baslaaa en güzeli o bence :)

0|0
    0|0
  • müzikle uğraş

0|1
    0|0
  • spor yap :))

0|0
    0|0
  • Buz pateni/hokeyi? :D

0|0
    0|0
  • Dans olabilir.

0|0
    0|0
  • dans kesinlkle

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 25

• Merhaba saksafoncu

Kardeş müzikten sıkıldıysan diğer şeylerden de çabuk sıkılırsın

Sana hobiden öte bir şey söyieyim. Hem canın sıkılmaz hem kazançlı çıkarsın

Kardeş camiye alıştır kendini. İslami kitaplar oku bu konuda kendini geliştir

Harika olur

0|1
    0|0
  • Maddi olarak sıkıntın yoksa RC araçlarla ilgilenebilirsin. Biraz elektronik ve mekanik bilgin ve de paran varsa güzel bir hobi, ancak tehlikeli sayılır.

Balık tutabilirsin.

Maket yapabilirsin.

Grafik programlarını öğrenip bir takım görseller yaratabilirsin.

Fotoğraf çekebilirsin.

0|0
    0|0
  • evde spor yap al 2 dambıll çalış, sarmassa dans kurslarına git, sarmassa git resim kursna, bir dünya kurs türü var. zamanını bişeyler öğrenmeye ada.

0|0
    0|0
  • hobby kit maketleri var plastik onlardan yap

0|0
    0|0
  • madem bilgisayarda kullanıyorsun..plc programını öğrenmeye çalış ve hobi olarak yapmaya başla elektrige merak sal..meraklı bir arkadaşın hobi aradıgına göre zamanında var...elektirik işini çözdükten sonra plc yide eklersen hem ekstra bir gelirin olur hemde para kazandıkça hobin sana zevk verir...bir makineye en kötü makineye plc yazmak 3 5 bin tl...bence hobinde degerli bir hobi olur

0|0
    0|0
  • 34 yaşındayım 6 yaşımdan beri amatör balıkçıyım.tam bir fanatiğim.dünyayı unuturum balığa çıktığım zaman.tavsiye ederim.aristokrat spor sıralamasında ilk sıralardadır.tabi hakkını vere bilene..

0|0
    0|0
  • Ben hobi olarak fotoğrafçılığı seçtim hayata vizörden bakıyorum mutluyum.

0|0
    0|0
  • dil öğrenmeyi denemelisin çok işe yarıyor ve şu an 3. dilime başıyacağım ama ispanyol camı yoksa italyancamı karar veremedim

ya da fotoğraf çek o da olmadı

bahçe işleri ile ilgilen hiçbirisi uymazsa çizim yap rahatlarsın

0|0
    0|0
  • dans öğren pul koleksiyonuna başla ya da her hangi bir koleksiyona başla

0|0
    0|0
  • hobilerim : uyumak

fobilerim : uyumamak

boş zamanlarımda : uyurum..

0|0
    0|0
  • Ben kendimi parmaklıyorum süper oluyo gerçekten :D

0|0
    0|0
  • yapboz

0|0
    0|0
  • resim dostum resim yap şiddetle tavsiye ediyorum...

0|1
    0|0
  • Çinicilik öğren ve bulduğun eşyayı çinile :))

0|0
    0|0
  • Papercraft veya cubeecraft.Detaylara google dan bakabilirsin.Ben yapıyorum eğlenceli.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • yamaç paraşütü bandi canping . olur resim olur fotografçılık .külüplere katıl güzel olur

0|0
    0|0
  • bıkmam sabırlıyım diorsan kesinlikle puzzle derim kardeş :)

0|0
    0|0
  • at binmek müthiş bir hobi benim için. ve 4*4 küçük arabamla dağda bayırda gezmek

0|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı model araçlar . Ama oyuncak olanlar değil :=)

0|0
    0|0
  • aga araban var mıbilmiyorum araba muhabbetine gir bir sardınmı çıkmazsın sanayiden:D:D

0|0
    0|0
  • 3 d max öğren

0|0
    0|0
  • Maket uçaklar yap iyi para kazanırsın hobinden

0|0
    0|0
  • bakkaldan 50 krş a hobi çikolata al . :((

0|0
    0|0
  • fakirleri rencide etme hobisi edinebilirsin ben yeni yeni keşfettim çok mutluyum

0|0
    0|0
Yükleniyor...