Yaptıgınız en çılgın şey?

yaptıgınız en cılgın sey nedir? benim yaptıgım en cılgın sey bir clubta danscı kıza ayar olup gaza getirilip dans edip striptiz yapmaktı :D neyseki tanıdık yoktu :D ya sizin?

Güncellemeler:
bu kadar kişi mi çılgınlık yaptı sadece ya? kızlar nerde?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• Lise sondayken yani ergenken tramvaydan indim adam daha tam inmeden kapıyı kapattı.Sıkışıyordumaşağıya iner inmez lan o.ço.ğu ne yapıyon diye bağırıp kapıya 2 3 tekme attım .Adam inse girecektim ama inmedi.Sonradan kendime geldim ne yapıyorum la ben dedim insanlar bana bakıyodu hemen ortalıktan kayboldum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• 15 yaşındaydım kadıköydeyim, taksime nasıl gideceğimi bilmiyordum param da bitmişti polis gördüm kaybolduğumu söyledim taksimde oturduğumu söyledim götürdüler cok sagolsunlar ahhahaha hic unutmam

2|0
    0|0
  • hiç tanıdığım birinin evine sırf boş diye girip kız arkdaşımla sevişmek sonrada hiçbişey olmamış gibi çıkıp gitmek..!

1|0
    0|0
  • 4 katlık inşaatın 1. katından arkadaşlarla beraber kuma atlardık ve ayaklarımızda hafif ağrı olurdu. Sıra bana geldi ki ben atlayacam ben meğer 2. kata çıkmışım ama 1. katta olduğumu zannediyorum. Ve atladım. Uçuyordum

2|0
    0|0
  • burda kimliğimi ifsa etmek bile fazla cılgınca benim için :P

1|0
    0|0
  • Kampta tanımadığım insanların çadırında iki-üç saat onlarla beraber uyumak. Çok iyi de uyumuşum ta ki çığlıkları duyup fark edilene kadar. Kötü bir niyetim yoktu oysa, alkollüydüm ve uykum gelmişti.

1|0
    0|0
  • Merhaba Çılgın Ördek

Demek öyle sitiriptiriz yaptın

Ben de şurada göbek şov yapacağım şimdi.

Yok Allah'a şükür eroin kokain ve benzeri maddeler kullanmadığım için çılgınlıklar yapmıyorum

0|0
    2|0
  • işe gidip gelmek

0|0
    0|0
  • 8 arkadaşımla birlikte Edirne'de yaktığımız baraka. Barakanın sahibi eğer bu sitede dolaşıyorsa benim bir suçum yok sadece yanından geçiyordum :)

0|0
    0|0
  • tenin beyazmış heryerini gördüm çılgın kız ;)

0|0
    1|1
  • bochu yedin :)))

0|0
    0|0
  • Arabamı sürerken laf atan delinin sözünü ciddiye alıp, arabadan silahımla beraber inmekti.

0|0
    0|0
  • Benimde striptiz kulübünde tanımadığım birini izlemekti

0|0
    0|0
  • anayolda zıçmak

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımla boş bir sınıfa girip öpüşmek oldu bunu çılgın kıldııgını dusundugum kameraların sınıfa gırdıgımızı görmesı ve müdür yardımcısının bizi basması tam olarak görmedı cunku elım kapı kolundaydı tabı :) gerisini hatırlamak bıle ıstemıorm

0|0
    0|0
  • Barda analdan bir kıza girdim

0|0
    1|0
  • bende sans harbi yok o clupte olmam lazımdı gaza gelip parasutle atlamıstım bayaa yusuf cektım :)

0|0
    0|0
  • Neden bazı güzel kızlar her yerini acıyor merak ediyorum ne garip. genelde güzel olmayanlar vucut sergiler

0|0
    0|0
    • neden güzel olmuyanlar

• bu bir hakaretmiydi iltifatmı cozemedim

• Cünkü gereksiz. . güzel olmayanlar vudunu acarak dikkat cekerler. oysa güzel kızların bunu yapmasına gerek bile yok.

Tamam istedigini yaparlar ederler. ama heryerini acanlar binlerce kişinin izlemesine neden olur. bu da o kızın " güzelim ama beni kimse istemiyor " ya da " bana teklif eden olmuyor güzelim" demesine sebep oluveriyor.

Hakaret etmedim. güzel bir kızsın.

profilindeki ilk resim öyle tatlı ki. umarım degerini bilen biri cıkar

Kızlar Ne Diyor 1

• Tüm abazanlar toplanacak şimdi iyi izle ;)

0|0
    1|0
Yükleniyor...