Doğum gününüzün gelmesini istiyor musunuz? :D

doğum gününüzün gelmesini isteyenlerden misiniz yoksa istemeyenlerden mi yoksa herşeyi akışına bırakanlardan mısınız? :) valla ben artık 25 ten sonra gelmesini istemez oldum :(

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• gelsin ya her yaş ayrı bir güzel

1|1
    0|0
    • dolu dolu geçerse güzel hayatın gıdım gıdım ilerliyorsa hiç te güzel değil

Kızlar Ne Diyor 14

• Gelmesini istesemde istemesemde geliyor zaten.. Bıraktım ne yaparsa yapsın. Beni dinlemiyo nasılsa :D

0|1
    0|0
  • 15 yaşından sonra doğum günlerimi kutlamamaya başladım.

Saçmalık bence.

0|1
    0|0
  • 23 iyi böyle

yaş ilerledikçe evlilik soruları artıyor

1|1
    0|0
    • soruları bırak yaşlanıyorsun artık genç dedin mi 18 - 25 yaş aralığı akla geliyor komplex e girmeye başladım : (

• 18 ime bastım doğru düzgün kutlayan bile olmadı :(

0|1
    0|0
    • tamam bir dahaki sene pasta benden :)

• onu sevmiyorum ben ya :D Burak Özçivit gelsin :D

• şaka bir yana Ajdarı getirebilirim ancak diğerleri yüksek fiyat çekiyor :D

• kısa bir zaman önce geldi geçti... ben büyümek istemiyorum artık..

0|1
    0|0
  • 30 dan sonra istememeyi düşünüyorum:)

daha 4 yılım var:D

0|1
    0|0
  • Hayir istemiyorum. Gelmesin.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • gelsin gelsin pasta yicem .D

0|1
    0|0
  • bende istemiyorummm yaa yas ilerliyor :(((

0|1
    0|0
  • bize hergün doğumgünü

0|1
    0|0
  • Yaşlııı Yaşşlıı :DD

0|0
    0|0
  • bende gelmesini istemiyorum nedense hep unutulur dogum günüm ozamanda kendimi önemsiz biri gibi hissediyorum :( yasla bir sorunum yok cok sükür senden 9 yas büyügüm mesela :) her yasin ayri güzelligi vardir kardesim hic komplekse girme

0|1
    0|0
    • valla dert keşke pasta olsa ama asıl derdim gençliğin boşa gitmesi şuan acil olarak yapmak istediğim şey evlilik ve çocuk :) 30 undan sonra evlenenlerden olmak istemiyorum

• üzüldüm şimdi :( bu da bir imtihan inş çektiklerin amel defterine sevap olarak yağar senin de hakkında herşey hayırlı olsun inş bundan sonra mutlu olursun :)

• üzülme ltf böyle olmasi gerekliymis demekki yinede Rabbime cok sükür saol Allah razi olsun cümlemiz icin insallah herkes mutlu olur :)

• gelsede gelmesede hayatım aynı ondan dolayı farketmez istediği zaman olsun :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gelse de bieşu değişmez benim için. doğum günüm bir anlam ifade etmiyo

0|1
    0|0
  • istemeyenlerdenim

0|1
    0|0
  • 10.doğumgünüm hariç hiç kutlama yapmadım, yaptırtmadım. Bankalar ve üyesi olduğum siteler tebrik mesajları geçmese doğumgünümden haberim bile olmayacak, o derece

0|1
    0|0
  • 13 Aralık doğum gunum :D

gelmesini istemez miyim ya ufak tefek de olsa hediye almak insanı mutlu ediyor :D

0|1
    0|0
  • geldi bile :D

0|1
    0|0
  • 7 ay var hocam

0|1
    0|0
Yükleniyor...