2 yıllık sevgılınız ben aslında musluman degılım dese....

onceden pek dını muhabbetler etmedınız ama erkek arkadasınız hrıstıyan aıleden gelme... fakat kendısı dusunce olarak bır deist.. sızın her turlu dusuncenızede saygı duyuyor ama ılk baslarda onu tanımadan yargılayacagınızı dusundugu ıcın soylemedı bnu.. cokta ıyı anlasıyorsunuz.. kendısı gerekırse sızın ıcın aılesınıde karsısına alacak bırı.. napardınız?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Evlenirdim ve evlendim de..Eşim hıristiyan ve çok da iyi anlaşıyoruz..Arada sevgi anlaşma olunca din sorun değil benim için..Hatta bir müslümandan bile daha iyi anlaşırım..

1|1
    1|0
    • memleket olarak neresı merak ettım :)

• Eşim Norveçli ben Türk'üm..İnsan ilişkilerinde dine önem veren biri değilim..İster ateist ister pagan olsun gönüller bir olsun yeter..

Kızlar Ne Diyor 10

• Benim için Önce inancım gelir.

Dinim sevip sevmeyeceğim kişiyi belirler.

Bu sebepten sonlandırırım. Sevgimden gebersem de.

Fakat kız arkadaşın belki dininin emir ve yasaklarına bağlı değildir.

Bence bir an evvel söyle ve sonuçlandır.

1|0
    0|1
    • snce bu tarz seylerı soyleme suresı ne kadar olmalıydı

• Bak ne dicem istekleri açtım ekle tartışalım arkadaşım çünkü burda

harf sayısı sınırı var uyuz oluyorum.

:$

• ekledım

• Beraberlik yaşayacagım kişiyle kesinlikle islamiyet hakkında bir konuşmam olacaktır. Bir şekilde anlarım neye inandığını. O yüzden sonradan öğrenmemin mümkünatı yok.

0|0
    0|0
  • Saklaman hata olmuş.

0|0
    0|0
    • sence ne kadar bır sure ıcınde soylenmelıdır

• 2 yıl byük zaman diyorum yahu. Ben kendimi kandırılmış gibi hissederdim. Kendi yorumum budur.

• yahu 2 yılı mısal olarak verdım zaten... sadece benı vanı karakterımı ıyıce tanıdıktan sonra soylemek ısterım ... sure olarak soyledıgım sey neye tekabul eder uc asagı bes yukarı ?

• Hiçbişey devam ederim ilişkime

0|1
    1|0
  • vazgeçerim

1|0
    0|0
  • Devam ederdim.Çok kişi yabancılarla evleniyor saygı duyuyorsa sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • herşeye tamam da inançta uyuşamıyorsam olmaz...kırmızı çizgimdir ...

1|0
    0|0
    • hrıstıyan adamın allahı yokmu nıye

• 2 yıl boyunca nasıl dini muhabbet geçmez ki! ozaman zaten din hayatının merkezinde değildir karşı tarafın ozamanda ben gibi sert olmaz sanırım...

• ıznınle ekleyp bı mesaj atcam sonra silersın benı

• gel evlenek biz takma bunları kafana derdim herhalde :D

0|0
    0|0
  • benim için daha iyi

0|0
    0|0
  • Bende müslüman degılım zaten gayrimüslım bır aılede büyüdüm hıc sorun etmezdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Erkek olduğum için kız hristiyan olsaydı olurdu ama deist ise mümkün değil. Hoş o vakte kadar yalan söylemiş birisinin yüzüne bakılır mı tam bir muamma. Ama nu Müslüman yapmaya çalışırdım nafile bir uğraş olduğunu bilsemde.

0|0
    0|0
    • o zaten cok arastırarak dınlerın hepsının uydurma oldugunu anlamıs bırı ama..

• İyi tamam iki dinsizsiniz zaten daha neyin kafasındasın o dinden çıkmış belliki ayrıca harbi hoş görülüymüşsün. Masal okuyon gelip burada. Hristiyan Allah a inanır ama birde kilisesi varki sorma yahudi kökenli mason locaları tarafından kullanılır. Teslis ayrı bir mesele ama inandıkları Tanrı! Allah ın taşımadığı(çocuk,erkeklik) vasıflarını taşıdığı iddia edilir.

• bende kafirim derim

0|0
    1|0
  • Ateistim hiç sorun değil din benim için

0|0
    1|0
  • İlişki din üzerine kurulu olmaz ki ? bir şey olmaz.

0|0
    1|0
Yükleniyor...