Kısa Cevaplar Veriyor

Merhaba arkadşalr bir kız sürekli bakışıyorduk neyse, faceden eklemiştim...

Bu gün doğum günüymüş

doğum günün kutlu olsun yazdım

saol yazdı

beni tanıyor musun dedim

evet servisten dedi

Sonra hangi sınıftansın dedim

sınıfını söyledi bekledim benimkini sorar mı diye

sormadı bende sanırım rahatsız ediyorum kusura bakma dedim

önemli değil dedi bir daha mesaj atmadım sizce ne yapmalıyım yazmayıp unutayım mı ?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence isteseydi, hayır rahatsız etmediniz estf. derdi. Demek ki istemiyor.

0|1
    0|0
  • yaz bence ne zararın olucak ki ölümlü dünya sonuçta içinde kalıp dert olucağına dışarı çıkıp mert olsun :)

0|1
    0|0
  • Samimiyetiniz yok anladığım kadarıyla daha farklı cevaplar veremez sana. Ama biraz kestirip atıyormuş havası sezdim bence üzerine düşme oluruna bırak bakarsın o yazar ;)

0|1
    0|0
    • Samimiyet hiç yok :D ne yapsam bilemedim

• :D O zaman biraz daha konuş seni tanımak isterse zaten o adımı onda görürsün baktın ki takmıyo olmuyorsa olmaz de geç

• konuşmak istemediği çok belli

0|1
    0|0
    • Bana da öyle geldi, silip atıcam unutucam ama böyle diyorum hafta içi oluyor her fırsatta bakıyor :S

• tek cevaplık sorular sorma sende klişe şeyler sormuşsun farklı ol biraz kızlar sevmez böyle klasiklik şeyleri farkını ortaya koy kızı eğlendir konuşurken seninle konuşmaktan zevk alsın

0|1
    0|0
    • Evet fark ettim, yapısal olarak biraz daha farklı bir kız

• sadece ona özgü değil bence bütün kızlar böyle çoğu erkek hep aynı şeyi yapınca sıkılıyor insan bir süre sonra eğlenceli şeyler arar oluyor

• Bilmiyorum ilk defa konuştum kızla, sanırım o mesaj yazmazsa bende bir daha mesaj yazmıyıcam

Erkekler Ne Diyor 1

• Tii ye bile almamış gibi gözüküyor bence

0|1
    0|0
    • İlk defa konuştum kızla eğer daha önce konuşmuş olmam hayatta yazmazdım

• Sağlık olsun belkide ilk kez konuştun diye böyle yaptı yok canım nedemek devam edelim diyecek hali yoktu ya :) Bir kız ekleyip onları dese bende ona söylerdim bunları zaten hoş arkadaşlık teklifini kabuletmezdim orası ayrı :D

Yükleniyor...