Sevgilim babama yakınlaşmaya çalışıyor fakat artık durması lazım..

Selam, benim çok sıkı bir ailem var herhangi bir akrabam sevgilim olduğunu öğrenirse bu benim için büyük bir felaket demektir.Babam mesleğinden dolayı sürekli televizyonlarda,haberlerde gördüğünüz, radyo programlarında cep telefonu numarasını bile veren kısacası sürekli gündemde olan birisi.Sevgilim ailemle ilgili durumları biliyor.Sokakta fazla insan varsa el ele bile tutuşmuyoruz, anlayış gösteriyor.Kendisinde tam bir siyasetçi ruhu var, siyaset için, ülkesi için herşeyi yapabilicek sosyalist bir kişilik.Babam da onunla aynı görüşte bir siyasetçi olduğu için babama tapıyor.Radyodan cep telefonu numarasını bulmuş,eskiden çalıştığı işleri, çalıştığı yerdeki oda numarasına kadar her şeyi öğrenmiş ve bunları sürekli bana anlatıp duruyor.Ben bu durumdan aşırı rahatsız oluyorum.Aynı şey ablamın da başına gelmişti, ben yaklaşık 13 yaşlarındaydım ve ablamın erkek arkadaşı babamın adresini, numarasını bulup ayrıldıklarında yaşadıkları her şeyi gidip babama anlatmıştı.ve gerçekten ablam için hiç güzel şeyler olmadı.Ve ben aynısının benim başıma gelmesinden çok korkuyorum.Sevgilim istediği saniye babama ulaşabilme gücüne sahip şu anda ve aramızda geçen şeyleri babama anlatırsa eğer gerçekten güzel şeyler olmayacak. Bunu sevgilimle de paylaştım, tedirgin olduğumu, babamla ilgili bu kadar araştırma yapmayı bırakmasını söyledim tamam dedi, şimdi en ufak birşeyde "kaşınma istersen :))" diye beni babama şikayet etekle tehdit ediyor. şaka yaptığını anlayailiyorum ama sonuçta bizim ilişkimizin de bir sonu olacak ve bir gün bu şakanın gerçeğe dönüşmesinden korkuyorum. Lütfen yardım edin, sevgilimden ayrılıp onunla arkadaş mı kalmalıyım acaba? sonuçta kimse arkadaşını incitmek istemez. ya da ne yapmalıyım? gerçekten çok tedirginim. babam erkeklerle konuşmama bile tahammül edemeyen bir insan çünkü mesleği gereği bana ve ailemize zarar vermek isteyen fazla insan var ve bu on u hassaas bir insan yapıyor. cevaplarınızı bekliyorum :)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bu biraz iki ucu pis deylen durumunu almış. Eğer karşındaki karaktersizse bu durumu her konuda kullanacaktır. O yüzden ona malzeme verme. Ayrılırsan ayrıldığın için arayacak, senden beklentisi olursa beklentilerini gerçekleştirmediğin için arayacak gibi... Bu yüzden ona babanı aradığında anlatabileceği fazla birşey verme. Bu ikilem içerisinde yaşayamayacağın için de ayrılmanı ve önce kendin babana bu konuyu açmanı öneririm. Karşındakinin karakterine güveniyorsan ayrılma. Ama en ufak bir ihtimal bile varsa veya içinde az bir şüphe bile varsa dediğimi yap. Şu anda bir bataklıktasın ve ne yaparsan batacaksın. O yüzden en az hasar alacak şekilde davranman en akıllıcası olur.

0|0
    0|0
    • gerçekten aşırı yardımı oldu cevabının çünkü karşımdaki insana güvenseydim içimde böyle bir tedirginlik olmazdı sonuçta kendimi kandırmama gerek yok. ama hasarı nasıl aza indiricem bilmiyorum, sonuçta belki de aramaz, aramazsa da ben gidip babama anlatmış olucam. daha kötü olucak. yani birazcık buna kafa yormam lazım..

Erkekler Ne Diyor 7

• zaten ilişkinizin sonu olucak diyosun, hem şaka da olsa tehdit etmek filan hoş değil, ayrıl hatta arkadaş bile kalma derim beni dinlersen

0|0
    0|0
    • yani sonuçta 17 yaşındayım, böyle de güvenemediğim biriyle evlenicek değilim :D sadece yanında aşırı mutlu ve özel hissediyorum, ama ayrılırsam ve aramız bozulursa bir karaktersizlik yapıp olayları abarta abarta babama birşeyler anlatırsa diye çok korkuyorum

• :) bir an önce bitir ama uzattıkça da daha iyi olmaz, başkası özel hissettirsin seni boşver

• baban televizyokda radioda kafamizi siken omer hocami yoksa:(:(:(

0|0
    0|0
  • baban kim ya gercktn cok merak ettm .s

0|0
    0|0
  • baban fatih portakal mı

0|0
    0|0
  • baban ali kırca mı?

0|0
    0|0
  • Hakikaten nahoş bir durum... Sende buna göre tedbirlerini al !

0|0
    0|0
    • nasıl alıcam işte tedbir önemli olan konu bu..

• evet de bu zarardan dönmek değil, direk zararın içine bodoslama atlamak olur benim için. daha farklı bişey öneremezmisin?

• Şurası aşikar canımın içi,bu adamdan sana koca olmaz görünen o ! Sen sen ol yürekli ol dediğimi yap..Sonra çok ağlarsın bende üzülürüm :(

• bunu kimse okumaz burda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya bence sevgiline ne kadar güvendiğinle alakalı. eğer gerçekten karaktersiz biriyse gider anlatır ama dürüstse anlatmaz. ne kadar zamandır berabersiniz ?

0|0
    0|0
    • ya çok uzun değil, bir ay çıkmıştık, birbirimizi 1 yıldır tanıyoruz, ayrılmıştık, bir hafta oldu tekrar çıkmaya başlayalı, neyse işte babamın kim olduğunu falan 3-4 gündür biliyor ve televizyonda radyoda onunla ilgili çıkan tüm haberleri okumuş, tüm konuşmalarını dinlemiş, herşeyini biliyo ve resmen adama tapıyor.

• harbiden ya biraz misilleme yapıyım.

• yani. güvenimi sarsıyosun kendinden soğutuyosun hoşuma gitmiyo böyle şeyler de. sırf ailemebişeyleranlatıcksın dye seni seviyomuşumgibigörnmek istemiyorum sana de.

Yükleniyor...