Bu kadın kocasını aldatmalı mı?

biz severek evlendik mutluyduk ama evliliğimizin 2. ayında bir kadının kocamla fazla ilgili olduğunu gördüm ben yanılıorumdur diye sessiz kaldım sonra baktım esim de buna karsı boş değil ben sinirlendiğimi belli ettim ama söyleyemedim 2 sene oldu bir de çocuk var esime bunu söyledim inkar ediyo dünde kadının facesini buldum oraya yazmış bende tele çektim hemen yazıları esim geldiğinde yüzüne vuracaktım ki telimi istedi karıştırmaya basladı ve silmiş fotoyu kanıt falan bırakmamış sizce ben ne yapmalıyım :((

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru olan aldatmak değil onu boşamaktır. Sen çocuk var diye 2 sene evvel susup katlanmasan ve o zaman boşanma davası açsaydın şimdi bu durumda olmazdın. Neyse yine de geç değil. Yapman gereken bu olaya şahit olan ya da durumdan haberdar olan 1-2 kişiyi şahit göstererek boşanma davası açmaktır. Çocuk var diye yapmadığın için eşin bu durumu kullanıyor. Nasılsa çocuk var gidemez diyor ve keyfine bakıyor. Aldatma olayına girmen seni ondan daha beter seviyeye düşürür. Kısasa kısas ancak geçici süre rahatlatır. Pişmanlık duyarsın ama sonrasında intikam diye kendini avutursun. Çocuğuna ve kendine saygın varsa yapman gereken aldatmak değil boşanma davası açmaktır. Tek boşanan çocuklu kadın sen değilsin.

0|0
    1|1
    • aff allahımm yardım et bana

• tama tesekkurler

• Rica ederim. Ben de teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 11

• Toplum olarak aile sorumluluğunu ve yöneticiliğini erkeklere vermişiz. Yani ataerkil bir toplumuz. Erkek evlendiğinde ciddi bir sorumluluğun altına gireceğini çok iyi bilir. Bu sorumluluk özellikle sorumluluk duygusu yeterince gelişmemiş erkekleri inanılmaz korkutur. Evlilik öncesi lay lay lomdur; lakin o günler yaklaştıkça erkek korkmaya mümkünse kaçmaya çalışabilir. Bu da bir ilgisizlik nedeni olarak karşımıza çıkıyor.Neredeyse erkeklerin en büyük hedefi fethetmek, elde etmektir. İlk baştan itibaren size sahip olmak, sizi tamamen ele geçirmek ve size kendilerinin ne kadar zeki, akıllı olduklarını göstermek isterler, tüm bunları yaptıklarında yani sizden almak istedikleri her şeyi aldıklarında artık heyecan da bitmiştir. Bunun sonucunda ise kendilerini gösterecek yeni bir kadın yani yeni bir heyecan peşinde koşmaya başlarlar.

0|0
    1|0
  • Hataya hata ile cevap vermek prensibim değil. Aldatmak sizin bileceğiniz iş, bu konuda sizi yadırgayamam (yanlış olduğunu bildiğim halde) sadece size yapıldı diye yapmanız hata olur derim.

0|0
    0|0
  • şimdilik açma bu mevzuyu üsütünü ört ama gözün hep üzerinde olsun bir sorun olursa mesleyi saygıyla ma asaydıyla aç güzel güzel konuş ağlayarak zıplayarak inleyerek değil saygı ölçüsünde bunları dile getir gerekirse annesine söyle çok mu zor aç kayınpederine söyle yakışır mı oğlunuza baba de onu en sevdikelri yanında utandır bir daha öyle yapmamamsı için olmadı işin varsa boşan daha bir yıllık evli aldatıyor başımıza taş düşecek toplum ne hale gelmi yarabbim

0|0
    0|0
  • bosanmak ne kadar kolay alınıyor agıza o agızları varya bosan diyenlerin basına gelir birgün sen bosanma otur konus gerekirse oklava ile dal gine bosanma

0|0
    0|0
    • :)) gerçekten bunları yasayan bilir ancak ne yasadığımı inan cok zor boşanmak aldatılmak en zoru oklavayla dalcam artık :) allah razı olsun güldürdün beni

• gönlünden ne geciyosa onu yap haketmiş herseyi, sen gördüysen eğer kimseye bun kanıtlamak zorunda değilsin kanıt senin inanman için gerekli zaten ;)

0|0
    0|0
  • olmuyorsa zorlamıcaksın senin onu aldatman birşey değiştirmicek ya çocuk var diyip katlanacan ki zor bir durum olur ya da boşanacan

0|0
    0|0
  • Yani onun gibimi olmak istiyorsun

0|0
    0|0
    • inan kendimi çok zorluyorum onun gibi olmamak için

• biliyorum herseyin farkındayım ama seytan da beni zorluyo en nefret ettiğim seyle

• Sen kafana koyduysan bizim yapabilecegimiz bisey yok. Hersey dahada kötü olcak

• ödeşicekmisin aldatınca ?

0|0
    0|0
    • bilmiorum intikam almak içindir belkide ama ne kadar sağlıklı bir düşünce bilemedim

• en tehlikeli duygudur intikam dikkat etmek lazım .

• Aldat işte. Belli ki hazır da var, tetiktesin.

0|0
    0|0
  • adam gibi adam sevseydin adam gibi adamla evlenseydin o imza ve kağıt müsfettesine tapmasaydınız

0|0
    0|0
    • kolay öyle demi adam gibi birini bulmak bu devirde git allah aşkına yaa

• onu yaparsan kaybedersin bende sıkarak sevdiğim için kaybediorum kocamı su an aldatacak biri var ama yok yapma sen ona benzeme diyorum uzaklasıorum kendi hayatımı kendim mahvedecem yoksa

• başka nasıl seveceksin? insanı sıkmayla aldatmaya gidiyorsa buyursun gitsin yarına boşarım ben öyle karıyı.ben boluna evlenmiyorum tek adam hayatında ben olacağım tek kadında o oyüzden evlenilir.ki böyle olmaz diye ayrıldım 8 aydır ne aradım ne sordum

• aldatma nedir yaaa bosan gıtsın bu kadar karaktersız olmayınn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Detayin hicbir hükmü yok.

Bir insan hickimseyi aldatmamali.Hele ki söz konusu hayat arkadasiysa.

Bu güvensizlikle,nahos olaylar ile bir evlilik sürdürülemez.Sürdürülmemeli de.

En basta evladiniza yazik.Sagliksiz bir birlikteliginiz var belli.

Daha fazla yara almadan,yara vermeden kimseye...yeni yollar cizin kendinize.

...

Dürüst bir sekilde.

0|0
    0|0
    • ne o güveni nede ben ona aramızda büyük bir çekişme var cocuk var diye boşanmak istemiyorum

• Cocuk var diye bosanmayi istememek diye bir mantik olamaz.

Siz o cocugu düsünüyorsaniz ona sevgi dolu,güvenli bir aile ortami yaratmak zorundasiniz.

Yarin öbür gün büyüyecek.Aranizda olup bitenleri hissedecek,anlayacak.Sizin de sabriniz tükenecek.Daha zor agir seyler yasayacaksiniz.Emin olun bunu ben ile öngörebiliyorum su bahsettiginiz vaziyetlerinizden.

...

Bence mantikli olmalisiniz.

• başlık biraz ilginç olmuş. bu olaydan ötürü aldatmak çare olamaz. sanırım özel bir şekilde görüşmen gerekiyor eğer olumlu bir tepki gelmiyorsa bu adamın annesine durumu izah edip toplanıp hep beraber eşinle görüşmeniz ve durumun ciddiyetini anlatmanız gerekiyor. Aldatman suçsuz durumdayken seni suçlu yapabilecek bir davranış olur

0|0
    0|0
  • aldatacağına boşan gitsin bu şüpheyle 2 ayı bırak 2 yıldır nasıl yaşıyorsun ki ..

0|0
    0|0
    • sabırlıyımdır ondan birde gerçekten çok sevdim esimi

• o zaman böyle güzel bitir kafanda bence.. boşan ama aldatma.. Rabbim yardımcınız olsun..

• insallah saolun

• aldatmak neden boşan çocuğunu düşün bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...