Susuz bir çiçek soluverir peki ilgi göstermediğin kadın solar mı?

armageddon--
kadınlar bir çiçektir ilgi ile büyür yeşerir ve çiçekler açar ilgi ile güzelleşir peki ilgi göstermediğin bir kadın susuz kalan bir çiçek gibi kuruyup solar mı?
Kadınlar bir çiçek gibi ilgi ve bakım ister...
Kadınlar bir çiçektir ilgi göstermediğin zaman soluverir....
Kadınlar çiçek gibi ilgi ile güzelleşir...
Ilgi göstermediğin kadın çorak çöller misali kuruyuverir...
Çiçeğin suya olan hasreti gibi kadınlar ilgiye muhtaçtır....
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Susuz bir çiçek soluverir peki ilgi göstermediğin kadın solar mı?