Sızce cok sevgıdınız zamanında herseyı yaptıgınız kısımı yoksa yenı tanıdıgınız kısı mı ?

Onu deliler gibi seviyordunuz.Cok asıktınız.Zamanında yasadıgınız cok guzel anılarınız vardı.Ama karsı tarafın kendıne gore haklı sebeplerınden dolayı ayrılmak zorunda kaldınız.Cok acı cektınız.Ama dayandınız acıya sureklı onu aradınız.Ölümü bile düsündünüz onsuz yasamamak ıcın.Amaşu anyenı bır kısıyle berabersınız.O da cok ıyı bır ınsan.Ama gecmıste yasadıgınız fırtınalı bır askınız var.Cok guzel anılarınız vardı..Herkesın ımrendıgı,kıskandıgı bır cıfttınız.Aılenızle tanıstırmıstınız onu evlenecegım kısı bu dıye.Ama sıze gore sacma ona gore haklı sebeptı bu ayrıllık.Yenı ılıskınız baslamadan bırkac ay oncesıne kadar hala o kısıdeydı aklınız..Yenı ılıskınız baslayalı 2,3 ay oldu sonra kalbınıze gomdugunuz ılk askınız (belkıde hala aklınızda olan) karsınıza cıktı.Herseye tekrar baslayalım.Bız bırbırımıze aıttız dedı.Ne yaparsınız.. ? Sımdı gerı donmelı mı donmemelı mı ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• çok zor bir durum. ama ikinci kişi çıktığı ve o yalnız kaldığı zaman kıymete binmişsin gibi gözüktü bana. bir de o yeni çıktığın kişinin duyguları var. ona da çok yazık. ama sonuçta önemli olan senin duyguların. kiminle daha çok mutlu olacağına inanıyorsan onu seç. sadece kimi seçersen seç diğerine karşı açık ve dürüst ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dönmeli dönmeli.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ayrılık sebebine bende hakvermiş olsaydım ama buna rağmen çözüm üretmiş olsaydık karşı taraf bencilce gitmeyi düşünmek yerine çabalamış olsaydı hadi çabaladı ama olmadı diyelim en azından denedi demeliyim sonra kafasını toplamış özlemiş gelmiş olsa kabulüm ama anlattığın şekilde saçma bir sebepten gitmişse hayır. artık beni seven yeni bir ilişkimle yoluma devam ederim.zamanında beni bırakmış biri için hiç suçu olmayan birini yarı yolda bırakamam...

1|0
    0|0
  • istediğin kadar sev ağla biryerde bittiyse bitmiştir

ve arkaya bakmamak lazım yeni bir ilişkide

he ama unutulmaz o başka sadece eski bir anı demek en iyisi galiba

0|0
    0|0
  • Cok sevdigim kisiyi secerim ama tabi guvenimi sarsmamissa

1|0
    0|0
  • asla geçmişe geçmiştekine takılıp kalmam,bitmişse geçerli sebebimiz vardır ve tekrarlanmayacağınında garantisi yok.o yüzden çok zor bile olsa önüme bakarım yanımdakine değer veririm

0|0
    0|0
  • yeni kişiyle devam ederdim ...beni her nekadar haklı sebepleriyle olursa olsun hayatının dışına ittiyse geri dönmesi birşeyi değiştirmez ki ben zaten onu unutmuşum...

0|0
    0|0
  • Son pişmanlık fayda etmez deyip önüne bakmak en iyisi. Onun kendince haklı sebepleri yüzünden aylarca acı çekmişim, şimdi biraz da o düşünsün.

Herkes kendi yoluna.

0|0
    0|0
Yükleniyor...