Delikanlılıktan geri adım atarmısınız?

Bu soruyu erkeklere soruyorum ama kızlar da cevaplayabilir.

Şu tür durumlarla karşılaşsanız ne yaparsınız hepsini ayrı ayrı cevaplarsanız sevinirim:

1. Gece yolda tek başınıza yürüyorsunuz tek başına gücünüz yetmeyecek 3 kişi size her türlü küfürü ediyor arkanızdan dönüp siz de ters birşey söylerseniz kavga çıkacak ceplerinde belki de bıçak var ama görmemezlikten gelip yolunuza devam etme şansınız var bu durumda ne yaparsınız?

2. Yine gece yürüyorsunuz maskeli bir adam önünüze çıkıp elinde silahla sizi tehdit etti yine size küfürler ediyor cebinizde ne kadar para varsa çıkarıp ona vermenizi istiyor ama cebinizde 300 lira var, cebinizi boşaltmanızı istiyor. Bu durumda ne yaparsınız?

3. Diyelim bir de belalı insanlardan değil de herhangi bir arkadaşınızdan örnek verelim, çalıştığınız iş yerinde ya da okuduğunuz okulda sınıfınızda biriyle aranızda sözlü tartışma çıktı siz haklısınız ama sonra o size ana avrat küfür etti, bu durumda ne yaparsınız, siz de küfür ederseniz fiziksel kavga çıkacak.

Erkeklikten/delikanlılıktan geri adım attığınız zamanlar olur mu sizinde yoksa ne durumda olursa olsun cesaret gösterisi mi yaparsınız gururunuza yediremezsiniz?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1. durumun bir benzeri geldi başıma 3 kişide değildi üstelik..bir dayak yedim bir dayak yedim yok böyle birşey adamlar nası sağlı sollu sanatsal çalışıyolar..nasıl tatlı geldi kemiklerim açıldı..

ama 1 ve 2. durumlarda artık döner arkamı giderim..3. durumda hertürlü girerim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bur konularda profesyonel düşünmek gerek asıl amaç hatunu korumak olduğu için ona zarar getirecek şekilde kuru erkekliğe gerek yok önce kızı güvenli bir yere ulaştırmak gerek gerisini sonra düşünmek gerek

0|0
    0|0
  • 1- Havlayan köpek isirmaz..

2-parayi veririm cana gelicegine mala gelsin

3-Küfüre küfürle cevap vermem ve ona uygun kelimelerle konusurum kavgayi önlerim bunu becerebilecek yetenegim var

0|0
    0|0
  • Bende " R " Yok, haksızsam susarım. Haklıysam üstüne giderim.

0|0
    0|0
  • Delikanlılık öyle gözünün görmedigi yere ahmak gibi atılmak herekse hertürlü gider yapmak degildir , başka çaren kalmadıgında artık gözünün gördügünden korkmamandır benim fikrim.

0|0
    0|0
  • Erkekliğin onda dokuzu kaçmaktır derler :)

Şartlara bağlı,o anki ruh halim kavga et derse gözü kapalı girerim.

ikincide parayı veririm ama fırsat bulursam,boş anını yakalarsam üzerine atlarım.kolay kolay kaçmam.

üçüncüde yaşanmış olaylarım var.iş yerinde fiziki kavga ettik,ayırdılar.küfür edilirse şahsımda çok aileme kavgadan kaçmam.

0|0
    0|0
  • işin içinde ana avrat küfür olduğu zaman delikanlı adamın yapacağı bellidir şartlar çok önemli değildir.

0|0
    0|0
    • Ne yaparmış? Ölümü bilse de yaparmıymış aynı şeyi

• anasına karısına sahip çıkamayan yaşasa ne olur.

• En güzeli 3. şık ...Ona küfür etmeden direkt olarak yumruklarımı konuştururum...1. Seçenekte kaçma ihtimalim varsa hepsine küfreder kaçarım:)) 2. Seçenekte parayı seve seve veririm ama şahsı teşhis etmeye çalışırım. Gasptan alacağı ceza ona yeter zaten.

0|0
    0|0
  • Birinci durumda arkama bakmadan kaçarım, ikinci durumda bütün paramı veririm son durumda ise tamam kardeşim der çıkışta adamı tanınmayacak duruma gelene kadar döverim :)

0|0
    0|0
  • bu kişinin o anki ruh haline bağlı.her üç olayda yerine göre cinayet sebebi,allah hepimizi böyle olaylara maruz bırakmasın.ama bazen hiç ses çıkarmadan çekip gitmekte doğrudur diyorum,küfür eden ettiği küfürle kalır diyorum.

0|0
    0|0
  • Sizinle aynı şeye delikanlılık demiyoruz..!

Yalnız artistlikle delikanlılığı karıştırıyorsunuz.

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğim anlaşıldı işte. Sen ne yapardın peki o durumlarda

• Bunlara yapılacaklar kişiye göre değişir,ben şahsen hiç bir zaman kavgaya girişmek istemem,

1.tanımadığım bir dengesizle zaten muhatap olmam,ki gecenin bir vakti belasını arayan birisi ise bendede varsa emanet-3-5 fark etmez dalarım.ama benim yapıma aykırı..!

2.bu kısım aralarındaki en saçma olanı,bir gece vakti yolda yürüken falan ,ama başıma gelse yine adam ben hemen parayı verecem zannederek tetikte olmayacaktır,eğer yine emanet v.s varsa bir şekilde savunurum o ibineye parayı vermem.

• eğer olay tam tersi ise kuzu kuzu parayı verir üstüne teşkkür bile edersin..!

3. olay erdeyse her zmana başıma gelir,ama kavgaya gidecek kadar uzatmam kimsede uzatmak istemez,ama 1 olur,2olur artık kin kapılmışsa her türlü kavga kaçınılmazdır,sorular farklı yerlerden veya açılardan sorsaydın,daha net veaçık cevapler alabilirdin..!

• Ben bıçakla dolaşırım bayada iyi kullandığım için sıkıntı yok her türlü girerim..!

0|0
    0|0
  • sen ne ıctın boyle yapma fılmlerde oluyor bunlar :P

hotunu guvenın dalar

0|0
    0|0
    • Sen o zaman gece pek dışarı çıkmıyorsun her gün kaç olay oluyor görmüyormusun

• sadece aşkta delikanlılık falan kalmıyor

0|0
    0|0
  • üçündede alttan alır gecer giderim

0|0
    0|0
  • Kufur olunca akan sular durur adam dedigin yeri gelince canini bile ortaya koymali

0|0
    0|0
  • Yok atmam malesef.

0|0
    0|0
  • ALLAH'tan başkasına boyun eğmek bize yakışmaz. Hakkımızı savunuruz evelAllah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1.hızlı adımlarla yürür uzaklaşırım

2.veririm parayı

3.kötü söz sahibine ait tepki vermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...