Beşiktaş-japon bayrağı ?

bu beşiktaş ve japon bayragı arasındakı ılıskı nedir muhabbet almıs basını gıdıyor ve ben anlamıyorum

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş hep özenti olmustur zaten

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• bekaret.

tribünde görmek istemediğimiz hareketler. orada binlerce kadın da var. saygısızlık başlı başına.

3|0
    0|1
  • Fener'in "24 maçlık iç saha galibiyet" serisine 2-1 yenerek son vermişti Beşiktaş..

Japon bayrağının esprisi de, bu galibiyetle Fener'in kızlığını bozmuş olmak..

1|1
    1|1
    • ciddi misin? oha ya

• Evet; Fener'in kızlığını bozduk. <3

Aynısı G.Saray'ın 24 maçlık serisini bozarak yapılmıştı ama G.Saray'a karşı o espri yapılmıyor.

• 90'da Sergen desem, çok kızar mısın

Kadıköyde Pancuyu hatırlar mısın

Japn bayrağı sana ne hatırlatıyor

Yıllar geçse bunları, unutamazsın

Diye tezahüratlara da konu olmuş, ince ayar..Sen anlamazsın.

• Bir kaç işsizin gördükleri her halttan bi' anlam çıkarmaya çalışmasının sonucu.

2|0
    0|0
  • Çarşı grubunun Fenerbahçe maçlarında açarak inceden ayar verdiği bayraktır. Mevzu derin.

1|0
    0|0
  • o fenere özel bişe gibi geldi bana:)

0|0
    0|0
  • Afedersiniz ama çarsaftaki kan lekesini simgeler

0|0
    0|0
  • olay neaaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunlara takılmayın,her taraftar grubu rakibi için ve onu kızdırmak için espiriler yapıyor,pankartlar açıyor.Zaten esas sorun bunları tekrar tekrar gündeme getirmek.Burda tartışma yaratan bir platformda sormayın bu tarz sorular,kavgaya yol açıyor.Google da araştırsan bulup okurdun,sözlüklerde yeterince bilgi vardı oysaki.

1|0
    0|1
    • bura daha kolayıma gitti ki ben tamamen japonyaya destek bılmem ne diye düşünmüştüm ne bileyim böyle seviyesiz bir şey cıkacagını

• Arkadaş merak etmiş yardımcı olduk fena mı :D

Kalkmasa daha iyi, kendi kendini .. yedi.

• aferin kartaliçe önce rakibe saygı sende benim gibisin +1

• bu akşamda japon gülü verecekler fenere

1|0
    3|0
  • Küfür babında

0|0
    0|0
  • ne olduğunu bilmiyorum ama bugün beşiktaşı yenerek aradaki puan farkını 10 yapacaz :))

0|0
    0|2
Yükleniyor...