Niye gelmiyor utanıyor mu ya?

Sevmediğini söyledikten sonraki haftalar hep yanımdaydı hiç konuşmuşluğuuz yok o yüzden niye zorluyosun falan demeyin tanımıyo zaten beni.neyse arkadaşlarıyla hep yanımıza oturdu ben yanlız kalınca arkadaşları hep ona sesleniyodu ama onda hiç bir belirti yoktu arkadaşlarına ona bakıyorum mu diye kontrol ettiriyor bende görüyorum bunu tabi.2 gün öncesinde sınıf arkadaşlarından biriyle beraberlerdi tüm gün kız sınıflarından.Herneyse beni sevmediğine inanıyordum ki dün okul çıkışı kapının önünde beklerken bu geldi arkadaşlarıyla hatta bir ara bir durum oldu tam önüme geçti ben arkasında kaldım.Hiç bişey söylemeye çalışmıyo ama seviyo gibi duruyor ya ben bundan umudu keseyim mi başka sevdiği biri mi var yoksa bu habire gelecek diye ben bunu mu bekleyeceğim.Utangaç biride değil geçen bizim sınıfa girmişti.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• görmezden gel artık onu umudu kes bak nasıl geliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evet bu gün tavladın tavladın onu yarın süre bitiyor maalesef hanım efendi yarın yemeğimi isterim offffffffffoffffffffffffffff günlrdir beklediğim ziyafet yarın demek haaaaaaaaaaa :DDDDDDDDDDDD

0|0
    0|0
    • la olmaz banane pazartesi son pazartesi :D.D

• olmaz şimdi seni ekliyorum sen kaçacağa benziyorsun en azından izini kaybettiremezsin böylelikle kabul et ekliyorum :DDDDDDDDDDD

• Sizden Hoşlandığını Neye Dayanarak Anladınız Belkide Sizden Hoşlanmıyordur Yada Sizi Sevmiyordur

0|0
    0|0
    • Benden hoşlandığını mı heryerde karşıma çıkıyor.Her tenefüs görüyorum onu görmediğim vakit yok yanii.Yanıma gelmekten çekinmiyor yani böyle yan bankta oturmaktan mesela.Arkadaşları bakıyor muyum diye kontrol ediyor bundan eminim.Ben yanlız kaldığım bir vakittede arkadaşları bunu yanıma göndermeye uğraşıyor gibilerdi yani bu olaylardan çıkardım ben yoksa sevmiyor derdim

• bir ergen klasiği :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her tavırdan, her sözden anlam çıkarmaya çalışmana gerek yok. beyan esas alınır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...