30 yaşını aşmış hala annesinin ağzının içine bakan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

30 yaşını aşmış hala annesinin ağzının içine bakan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? Annesi beğenmedi diye kısmetini geri çevirenler varmış ahahahahh...

0|0
6|22

En İyi Kız Görüşü

• Karakteri oturmamış muhallebici çocukları..Annesi turşusunu kursun o zaman..Böyle erkeklere diyeceğim tek şey '' ananı al da git ! ''

1|1
    0|1
    • Hah işte beni anlayan biri :))

• Öyle adam evlenmeyecek otursun annesi ile.

Erkekler Ne Diyor 22

• anneci diyoruz kişilik meselsi annesindede var şuç :)

1|0
    0|0
  • Hiç bir anne seni beğenmedi diye evde kaldın de mi oyy kıyamam yazık lan .

1|1
    1|0
  • Anne gibi yar olmaz sonucta bir cocuk icin anne dogdugu günden ölücegi güne kadar birinci önceliktir.

Yoksa Siz Annenizin sözlerini dikkate almiyormusunuz.Yada sizin cocugunuz olsa onu serbestmi birakirsiniz.Bir kadin olarak aslinda anneligin ne kadar önemli oldugunu bilmeniz gereklidir.

Sorunun cevabina gelince.. Anne her ne kadar beyenmesede o kisi gönlünün beyendigi ile bir yuva kurarsa annesi beyenmese bile cocugunun mutlulugu icin beyenir o gelini ya da damadi

0|0
    0|0
    • Doğru seçimse kim neden karşı çıksın. Ama çocuğum olursa bırakacağım yetişkin olduktan sonra kendisi tanısın hayatı devamlı korumak nereye kadar hayatı nasıl öğrenecek...

• Dogru ya da yanlis kisiye göre degiskendir.Yinede bir cocugunuz olursa daha korumaci olursunuz yani erkek cocuk ya da kiz cocuk fark etmez.Annelerinde düsünceleir cocuklarinin üzülüp aci cekmemesidir.

Ancak yinede cocuklarada karari birakmak icap ediyor ama cogu zaman böyle olmuyor malalsef.

• Annemin ağzına bakıyorum, 27 yaşındayım... Gurur Duyuyorum !...

2|0
    1|1
  • Adamın dibi!

Annesinin hayır duası ona cennet kapılarını açacak çünkü.

Ayrıca aylarca karnında yıllarca kalbinde ve aklında taşıyan bir kadın için az bile

2|0
    0|0
  • Annenin fikri de onemlidir ama benm fikrm dha onemlidir.. herkse saygi duymak duser bununda bilincindedirler

1|0
    0|0
  • Anne sözü dinlemek insana Peygamber hırkasını giydirir.

İnsan 40 yaşına kadar çocuktur.

Sizin gibi çağdaş ınsanlar anne babasını huzur evine yollar ancak...

2|0
    4|0
  • Demek ki Anneler sende farklı bir şey görüyor ki beğenmiyor:D

1|1
    1|0
  • iğrenç ezikler yaw..sadece ilişkide değil iş hayatındada ezme oluyolar..

0|0
    1|0
  • veysel karani hz leri annesi dedi diye peygamber efendimizi sadece kapıdan görüp gelmiş yanına gidememiş ..yyaaaaa anneler aslında böyledir tabi bahsettiğim iki mübarek insanı tanıyorsan

0|1
    0|0
  • Olayı daha detaylı anlatıver, bu kadarı ile çıkarım yapmak zor.

0|0
    0|0
    • Detay ortada ama şu bar ki arkadaşımın kısmeti çıktı kız çoookk güzel iyi bir aile kızı da çocukla da iyi anlaştılar ama oğlanın annesi 4 yaş fark diye olmaz demiş

• Sadece yaştan dolayı ise yazık etmiş.

• Evet anne beğenmedi kızı halbuki bu zamanda böyle iyi kız nereden bulacaklar kendileri kaybetti çok isteyeni var.

• Benim istediğim birini annem istemiyor diye geri çevirmem. Fakat kızı ne kadar seversem seveyim onun ailesi bana razı değilse ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Aynı benim ev arkadaşım gibi herif 30 yaşına geldi hala annesinin yanında ergenden farkı yok gülüyorum haline

0|0
    1|0
  • O kadar basit değil... Ama doğru anneler biraz kıskanç olabiliyor...

0|0
    0|0
  • Saygi ayri her dedigini yapmak ayri

0|0
    0|0
  • Anne gelin arasında Tango İle Cash gibi olmalı :)

0|0
    0|0
  • sen ailenden vazgeçebiliyor musun?

0|0
    0|0
    • Hiç kimse ailesinden vazgeçmez doğru seçim yaparsın herkesin gönlü olur.

• aile kimsenin kötülüğünü istemez ama bakıyorsun kişi kendisi seçtiği zaman yanılıyor. boşanmalara bak çoğu sevenler.

• Boşanmaların coğu sevenlermi bilmiyorum ama kapalı aileler oğlunun seçimini kabullenmiyor
      Kusur arıyor. Küçük detaylar sorun haline geliyor. Bu yuzdende birbirini seven iki insanın arasi aciliyor. Ama kendi istedikleriyle evlendikleei zaman cocuklari karsi tarafta buyuk hatalar bile normallestiriliyor. Cunku kendilerini buldullari icin kendilerini temsil etti icin destek veriliyor. Psikolojik manevi maddi destek ama ki eger cocuklari istedigiyle evlendigi zaman en kucuk hatada tefe konuyor. Yani ozetle durum boyle.

• anne bir tanedir.

0|0
    0|0
  • Genelde ben beğenmiyorum.Annem zaten beğenmez kızı beğense ailesini beğenmez :D

0|0
    0|0
  • anne kuzusu :D ama burda çocukta değil annede suç buluyorum

0|0
    0|0
  • ana gibi yar olmaz dinlerim zamanın kızları belli aman aman kalsın ben annemin sözlerine razıyım bir kere yanılmadı kadın..

0|1
    0|0
    • Devam o halde...

• Annen bulsun o halde sana kısmet mutluuu mesut yaşa arkadaşımmm.

• ona karışmaz ki arkadaşım annem kızı gibi görür hatta onu kanka olur =) anlaşılabilen biri ise sadece bana söyler bak şöyle böyle diye asla aksine gitmez kimsenin

• bunun nesi komik? tabi ki ana sözü dinlenmelidir. Anneler evlatları için en doğrusunu en hayırlısını ister, patlak lastikleri değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne var ki ben onu anlamıyorum?

Bugün anasının sözünü dinlemeyen yarın öbürgün seninle evlendiğinde seni de takmaz.

2|1
    0|0
  • Anne ye dönüp bakarım nasıl bir evlat yetiştirmiş diye...mümkünse benden uzak olsun derim...

1|0
    0|0
  • ağzına bir yumrukk yemeyi hakk eder

1|0
    0|0
  • annesinin sözünden çıkmayan erkekleri severim

1|0
    0|0
  • O erkek candır <3

0|0
    1|0
Yükleniyor...