Akşam gezmesinden dönüyorsunuz vakit baya geç olmuş heryer kapanmış.tenha bir yerden geçiyosunuz gözünüze bir şey

Garip koltuk teğnekleriyle yaşayan sakat bir genci 5-10 berduş ortalarına almış keyfine dövüp işkence ediyorlar.Sırf zevkine para mara umurlarında değil.genc acı ve çaresiz bir şekilde inliyo yardım edin diye bağırıyo.telefonunuzun şarjı tamamen bitmiş açıkcak kadar bile yok polisle irtibat kurmanız mümkün değil bir haldesiniz.cüzdanınızda yanınızda değil.kimselerde geçmiyo yakınlarda bir yer de yok.yanınızda kesici delici bir alet de bulundurmuyosunuz ya şansın böylesi dediniz.yüreğinizde el vermiyo göz ardı etmeye ve sanada laf atmaya başladılar stres ve heyecandan götünüz başınız ayrı seyriyo :) hadi bakalım çıkın işin içinden :P :D

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bazen acıyı paylaşmak da kahramanlıktır. Gerekirse o dayağı beraber yeriz ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biptirip gidin lan ben cumhurbaşkanının yeğeniyim biptirtmeyin belanızı derim :D soy adımız aynı nede olsa yerler belki :D

0|0
    0|0
  • 5-10 kişi olmasalar araya girmeyi denerdim de işte adam sayısı fazla :D Araya girsem ikimiz de dayak yer çıkarız, onun için değişen bir şey olmaz ama fazladan ben de dayak yemiş olurum :D

0|0
    0|0
  • Kaldır ellerini polis diye bağırırım:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Polise ulaşabileceğim en yakın ortama koşaram ki o pislikler cezasız kalmasın. Eğer orada artistlik yapmaya kalkarsam o adamın hayatı daha ciddi bir tehlikeye girebilir. Çünkü sizde yanına 2,80 uzanınca adamı hastaneye kim götürecek.

0|0
    0|0
  • Merhaba hayalperest kardeş

Çok bok duruma soktun kardeş sen işi yav.

Neyse, bu durumda yapacak bir şey yok. Ula orası dağ başı mı , illaki yakınlarda bir mesken vardır.

Neyse..

Kalkıp da kahramanlık yapacak halimiz yok ya oglum

0|0
    0|2
  • Dayağı birlikte yeriz

0|0
    0|0
  • Onlara ana avrat sövüp peşime takarım yakalarlar ise sı*ık orası ayrı

0|0
    0|0
  • Onlarda var mıkesici alet ? Yok yani ölmeyeceğime eminsem girerim aralarına. Bi kac posta dayakta ben yiyim , iyidir dayak bazen. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...