Hangi mevsim size hitap ediyor?

İlkbahar insana umut verir, çiçekler yeşerir insan kendini yeniden doğmuş gibi hisseder şüphesiz. Yazları ayrıdır her yerde güneşin o yakıcı sıcaklığını hisseder zaman zaman gölgelere kaçarsınız:) Sonbaharda yapraklar dökülür insana bir hüzün verir havanın boğuculuğu.. Ve birde huzur vardır aslında. Yağmuru çok güzeldir sonbaharın.. Hele kış.. Bembeyaz olur heryer. Çocukların kar topu oynadığı masumiyeti temsil eder beyaz.Evinizde ya bir kahve içer izlersiniz karın yağışını ya da çıkar dışarı kar topu oynarsınız sevdiklerinizle.. Peki ya hangi mevsim size göre? Hangisini daha çok seviyorsunuz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• İlk bahar yeni açan çiçekler yeni yeşeren umutlar iç açıcı bir oksijen cıvıldayan kuşlar.. Şimdiden özledim valla :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kış, bana göre, soğuk acımasız... Tıpkı ben gibi...

1|0
    0|0
  • Merhaba derdo

Kim demiş sonbahar hüzün ayı diye.

Sonbahar yeniden dirilişin müjdecisi.. Tıpkı Ağaç'tan düşen yaprağın, bize verdiği mesaj gibi.

Ey inşa, ben yer düştüm, ama baharda kalkacağım.. Tekrar dirileceğim..

Eylül 'de doğdum.. Eylül ayı en sevdiğim aydır gerçekten de..

12 Eylül...

Tam onikiden vurdum Eylülü

Kızım olursa adı Eylül

1|0
    0|0
  • Kizim olursa adi ocak sdsdsdsaddssa :D:D KIS hocam en guzelidir ama kar yagmasi lazim yoksa sonbahara doner.

1|0
    0|0
  • Benimkisi kıştır. Kendimi kış aylarında piskolojik olarak en fazla arınmış bir şekilde buluyorum

1|0
    0|0
  • ilkbahar

2|0
    0|0
  • ilk bahar... ilk heyecan ilk adım ilk şeyleri anımsatır bana

1|0
    0|0
  • 4 mevsim hacı :)

1|0
    0|0
  • İlkbahar... hatta ona ne şiirlerim vardır :)))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yaz mevsimi

2|1
    0|0
  • yaz ayı çok güzel bir de deniz kenarında olmak denizi seyretmek süpe olurdu

1|1
    0|0
  • Kış, hüsrânım benim...

1|1
    0|0
    • Ben size mutluluğu, başarıyı ve tatlı günleri yakıştırıyorum.

• Bu güzel güneşli dakikalara soğuk yakışmıyor ama...

• Mevsimler de hayatı yansıtır bizlere. Güneşli bir günde soğuk da kendini gösterebilir.

Hem güneşli hem de sıcak günler elbet gelecektir ama şu an soğuk havanın etkisinde olmamız gerekir. Kış güneşi bu gördüğünüz.

• Sonbahar :)

1|0
    0|0
  • sonbaharda havanın kapalı kasvetli oluşunu kışın da kar yağışını seyretmeyi çok severim..

1|0
    0|0
Yükleniyor...