Planlı bir insan mısınız yoksa amacınız günü kurtarmak mı?

Planlı bir insan mısınız yoksa amacınız günü kurtarmak mı?

0|0
28|31

En İyi Kız Görüşü

• Kendimim diye demiyorum cok planli bir insanim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• planlı bir insanim ama süprizleri severim :).Günün içinde ne kadar plan yapsamda ani kacirmayi sevmem.Hayatım planladığım gibi gitmedigi içinde üzülmem.

Her şey yoluna girer sonuçta.Arada bir süprizleri kaçırmamalı

0|0
    0|0
  • Uzun vadeli planlar yaparım,hatta hayatımın 5 yıllık planı bile hazırdır...Ha tutmaz bunu Allah bilir ama her dakikam planlı ve hesaplıdır

0|0
    0|0
  • Hayatta defalarca planlı programlı olma girişimim oldu ama bi türlü beceremedim. Zaten ufak çaplı olanlarda hep bozulduğu için plan program yapmam, yapamam. Olmuyor yani ne kadar planlarsan o kadar sarpa sarıyor benim düşüncem böyle en azından.

0|0
    0|0
  • Genelde günü kurtarmaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Plancı. Ama tersi de olmuyor değil arada.

0|0
    0|0
  • cok planli degilimdir ama ne zaman plan yapsam mutlaka bir aksilik olur..bazen de o kadar sey ust uste denk gelir ki planlama yapmak zorunluluk olur

0|0
    0|0
  • planlı ve düzenli bi insanım

tipik başak burcu kızı

0|0
    0|0
  • Günü kurtarmak :))

0|0
    0|0
  • plan yaparım ama genelde uymam :D

0|0
    0|0
  • biraz günü kurtarmak hedefi olan biri olmak isterdim bundan 20 sene 30 sene sonrasının bile planını yaparım hatta bazen amaaaannnn boşver yaaa derim ama boşveremem

0|0
    0|0
  • normalde planlıyımdır

ama planım aksarsa o an günü kurtarmayı düşünürüm...

0|0
    0|0
  • haftaiçi planliyim..Uyuma, uyanma saatlerim bellidir. 11 oldumu yatar 7 oldumu uyanirim.. Haftasonu kafama nasil eserse. :)

0|0
    0|0
  • planlama yapıldığı zaman muhakak bir şey çıkıyor olmuyor plansız yapıldığı zaman daha sağlıklı oluyor

0|0
    0|0
  • planlarım uzun vadede,günlük yaşıyorum..

0|0
    0|0
  • bu yıl hayatım düzenli planlı programlı.seneyede öyle olucak.sonrasında eski hayatıma döneceğim :D

0|0
    0|0
  • yan gelip yatıyorum günü bile kurtaramıyorum

0|0
    0|0
  • Günü kurtarmak. Planlı biri sayılmam.

0|0
    0|0
  • Plan yapsamda tutmuyo akışına bırakıp günü kurtarmak en iyisi.

0|0
    0|0
    • ne yapalım daha kendimi tanımıyorum :)

• hakiaten düşünüyor musun gitmeyi,ben çok gitmek istiyorum gerçekten.)

• evet bu yüzden psikologlara ayrı ve büyük bir saygı duyuyorum gerçekten :)

• dün geçti yarına var daha amacım günü kurtarmak.)

0|0
    0|0
  • Dünyayı kurtarmak hedefim.

0|0
    0|0
  • Planliyim yani gundelik yasamiyorum..yarini dusunerek yasadigim icin mecburen planli yasiyorum

0|0
    0|0
  • doğaçlama yaşıyorum artık hiçbir şeye şaşırmıyorum umruma yaklaşmasın kimse meşgulum bugunlerde...

0|0
    0|0
  • Planlıyımdır.

0|0
    0|0
  • geldik bikere yaşıyoruz işte

0|0
    0|0
  • hayatı anlık yaşamıyorum kurduğum hayallerle planlarla yaşıyorum

0|0
    0|0
  • dogaclama yasiyorum.

0|0
    0|1
  • günü kurtarıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Planlı bir insanımda diyemem plansız bir insanımda diyemem ikisinin ortasındayım belki, çok uzun vadeli planlar yapmam ama duruma göre de yapabilirim :)

0|0
    0|0
  • Tuttuğu sürece planlıyım.

0|0
    0|0
  • Benim her günüm aynıdır birinin diğerinden zerre farkı yoktur. hiç bir şeyi planlamam hergün aynışeyleri yapar aynı hayatı yaşarım..

0|0
    0|0
  • 1 haziran 30 eylül arasını daima planlarım. diğer zamanlar plan falan yok, ne tutturursak esnaf işi gibi :D

0|0
    0|0
  • Plansiz iş yapmam her zaman yedek vardır biri olmadı mı digeri daha kontrollü oluyor rastgele işten pek hayır görmedim

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yol açıkçası kendimi dahi tanımıyorum ben.

0|0
    0|0
    • aa oldumu şindi

• benimde acayip ihtiyacım var yakın zamanda gitcem bir psikoloğa valla olmuyo böyle :)

• gitcem tabii bana farklı bir yol gösterir belki insan ihtiyaç duyuyo gerçekten

• normalde plan yaparım ama bazen o planları çok kolay bozarım yani hem planlı yaşarım hem günü kurtarırım...

0|0
    0|0
  • planlı hareket ederim

0|0
    0|0
  • Günü yaşamak diyelim. Saati bile kontrol etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Önceden herşey için plan yapardım. Herşey dakik olmalıydı. Şimdi anladım hayat öyle.işlemiyor.öyle yasarsan zevkini alamiyorsun. Gelişine yaşayacaksın hayatı . Nasıl ki bir top üzerine dogru gelirken plan yaparsın. Şöyle vurursam kaleyi bulur. Ama sadece sen oynamiyorsun topu engelleyecek başkaları ve rüzgar var. Sadece namaz vakitlerinde ve işinde planlı olacaksın gerisi boş.

0|0
    0|0
  • Planlıyım fakat günün getirdikleri farklı olduğundan sık sık değişime gidiyorum.

0|0
    0|0
  • genelde planlıyımdır. Plansız geçirdiğim günleri boşa geçmiş gibi hissederim.

0|0
    0|0
  • işler planlandıgı gibi gitmediginde günü kurtarırım

0|0
    0|0
  • Plansız kararsız im

0|0
    0|0
  • planlı olarak günü kurtarmaya çalışan insan.

0|0
    0|0
  • günü kurtaran yarınlarını mmahfeden kişidir

0|0
    0|0
  • saniseyi kurtarmak anı yaşamak.

0|0
    0|0
  • Yarın hayatta olabileceğinin garantisi var mı?

0|0
    0|0
  • Tamamen günü kurtarmak... zaten plan yaparken insan,Allah ona gülermiş... :)

0|0
    0|0
  • günü kurtarmak

0|0
    0|0
  • Her zaman planlı olmasam da genelde belli bir plana göre hareket ederim.

0|0
    0|0
  • plansız hiç bir işe kalkışmam :)

0|0
    0|0
  • gündüzleri günü kurtarmak akşamları planlı:)

0|0
    0|0
  • 1 yillik is ve calismam planlidir. Geri kalan zamanlari da gunluk planlarim.

0|0
    0|0
  • günü kurtarmak en iyi yaptığım şey zaten..yarın süpriz :)

0|0
    0|0
  • plan şart!

0|0
    0|0
  • ne planı yaaa

0|0
    0|0
  • günü kurtarmak tabiki, günü kurtarınca hemen yarını hesap ediyorum hepsi bu.

0|0
    0|0
  • plan yapmaya harcadıgım zamanları calısmaya harcasaydım bambaska yerlerde olurdum...

0|0
    0|0
  • hiç planlı,düzenli bir hayat süremedim.gecenin bir vakti bu soruya cevap vermemden bellidir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...