Başınıza böyle bir iş olayı gelse ne yapardınız ?

merhaba arkadaşlar benim başımdan geçen bir olayı anlatacağım gecen sene işsizlik yüzünden deli olmuş durumda iş ararken o sırada bir bankanın bölge müdürlüğü önünden geçerken aklımda birden şu takıldı ( bu bir devlet bankası ) acaba dedim engelli kadrosundan eleman almıyorlar mı dedim ve derken kendini bankanın içinde buldum sonrasında sorudum soruşturdum adamlar eleman alacaklarını ilettiler ve benden evrak istediler mülakat aşaması için bende evrakları verdim ve mülakatı bekledim ve mülakat günü geldi be ilk mülakata ben girdim işte bir takım sorular sordular bende olgunlukla cevap verdim ve dediler sonucu size ileteceğiz dediler bende beklemeye devam ettim ve derken haber geldi bana mülakatı geçtiğimi iş başı için evrak listesini mail adresime gönderdiklerini ilettiler bende hemen evrakları toparladım ve evrakları teslim ettim işte iş sözleşmesinden spor kulübü üyeliğine sağlık sigortası evrakından mal beyanına sendika üyeliğinden tut iş görev yetki sorumluluk metine kadar her şeyi imzaladım ve bana iş başı için haber vereceğiz dediler bende bekledim ki bu sırada sicilimden tut görev yapacağım şubeye kadar belli oldu hatta maaşım bile belli idi ama gel gelelim diğer arkadaşları göreve başlattılar ve beni göreve başlatmadılar ve bu durumu sorduğumda bana hiç bir bilgi vermedikleri gibi olumlu ya da olumsuz bir bilgide vermediler ya da neden olmadığını hakkında bile en ufak bilgi vermediler sizce ben bu konuda ne yapmam gerek çünkü bana burada haksızlık edildi ve iş verilmedi sizin başınıza böyle bir olay gelse ne yapardınız

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç böyle bişey gelmedi başıma. Ne engelin var senin ve ne mezunusun buarada?

0|1
    0|0
    • lise mezunu banko asistanı olarak aldılar mülakata ve geçtim ama iş başı vermediler bir gözüm görmüyor

• kardeşimin bir kolu felçli.

• geçmiş olsun ama inan arkadaşım bu ülkede engellilerin işi zor

Kızlar Ne Diyor 2

• ALLAH yar ve yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
  • başıma hiç gelmedi tuhaf olmuş işler bir haber alamamışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...