Bu haftaki büyük derbi hakkındaki görüşleriniz nelerdir (kasımpaşa-galatasaray)

Bende 2.lik için kader maçı kazanan 2. olmak için büyük avantaj sağlayacak. Bir beraberlik bekliyorum ben sizin görüşleriniz nedir ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Yarın için bu benim sorumdu ama madem sordun cevap vereyim dış sahada oynayacağız fakat Mancini güzel sistem kurup takımı motive ederse ki Sneijder gibi önemli bir oyuncu var ofansif oynayıp Sneijder Karabük maçıyla başladığı performansı devam ettirip bu oyuna Drogba,Burak hatta en önemlisi Umut'ta dahil olursa 3-1 gibi rahat bir skor elde ederiz e biraz da defans oldu mu iş tamamdır yine de çok zor maç olacak ama inanıyorum ben Aslanlara

0|0
    0|0
  • Bu sene valla galatasarayım çok kötüydü ya :(

0|0
    0|0
  • Bu macida kaybedersek picaklarim kendimi . Galatasarayim bu sezon kotuydu :(

0|0
    0|0
  • kasımpaşa yener bizde beşiktaşı yenecez galatasarayla olan fark 12 beşiktaşlada 10 puan olacak :))

0|0
    0|0
    • ağzından bal damlıyor :D ama paşada peşimizde :D

• olsun altımızda galatasaray beşiktaş olmaktansa kasımpaşa olsun korkmuyorum onlardan :)))

• Derbi diyosun yani. Hıııı tamam oldu o zaman :D

0|0
    0|0
  • Bebiş :@

Holigan Esila'yı ortaya çıkarma şimdi ..

0|0
    0|0
  • Gs her zamanki gibi yenilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kasımpaşa cimbomu top niyetine oynar .

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu sene şampiyonlar liginde yaşadığı hezimetleri, seneye bir daha tatmamak için, bu sezon süper ligde üçüncülüğe oynayacaktır. Dolayısıyla, bu maç Kasımpaşa'nın.

0|0
    0|0
  • Gercekten derbi hatta kasimpasa buyuk takim :))) muslera yok kalede durum iyi degil galatasaray acisindan

0|0
    0|0
  • kasımpaşa rahat alır hakem taraf tutmazsa tutacağından dolayı gs sanırım xs

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa galatasarayı üçler gibi geliyor bana yani 3 puanı 3 golle alır

0|0
    0|0
  • Bir beşiktaşlı olarak Bu akşam feneri yeneceğimize ve Gs nin de Kasımpaşayı yeneceğine inanıyorum.

0|0
    0|0
  • kasımpaşa pis eder cimbomu

0|0
    0|0
Yükleniyor...