Kapat

TANIŞMADAN ÖNCE ARAR MISINIZ?

Diyelim ki güzel bir kız sizden hoslandığını ve tanısmak istediğini bir arkadasınız aracılığıyla size soyluyor. siz de kızı beğeniyorsunuz ve onunla tanısmak istiyorsunuz. arkadasınız da konusmanız için kızın telefonunu size veriyor ve 1 hafta sonra sizi yuzyuze getirecek bir plan yapıyor. o bir hafta içinde daha once hic konusmadığınız bu kıza mesaj atar ya da arar mmısınız yoksa once yuz yuze tanısmayı mı beklersiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• boğazda bir şarap

1|0
    0|0
  • ben arardım lakin o arkadaş olduğumu söylemezdim ve bir başkası gibi usulce yazılırdım denemek amaçlı ve sorardım sevdiğin sevgilin hoşlandığın biri var ise aramam rahatsız etmem falan açılırdım bir baskası gibi eğer olumlu cevap verirse o buluşmada yüzüne vururdum bunu ve olmayacağını bildirirdim.

0|0
    0|0
  • yüzyüze görüşmeyi beklerim çünkü mesajda ne yazcaksınki bişi yazamazsın ancak yüzyüze görüşünce daha çok konusacak cok sey olur mesajlarda muhabbet kalmaz

0|0
    0|0
  • Aramam, niye aramadın derlerse salağa yatarım, kız beğendiyse oyunun kuralı değişir...

0|0
    0|0
    • eldekinden de olmayalım salapa yatacapız diye, aman dikkat :D kıza çok güzel dedik beyefendi vasat yalnız :D

• eldekinden de olmayalım salağa yatacağız diye, aman dikkat :D kıza çok güzel dedik beyefendi vasat yalnız :D

• Zaten kız kıtlığı var (!)

• buluşmada heyecandan ölmemek için telefonda biraz sohbet etmek daha uygun

0|0
    0|0
  • haberim yokmuş gibi yaparım :)

0|0
    0|0
  • o bir hafta boyunca ara ara mesaj atardım aramaya utanırım ben :D

0|0
    0|0
  • Ben yüzyüze konuşmayı beklerdim..En mantıklısı bu !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yüz yüze bir görmek isterim

0|0
    0|0
  • boğazda bir şarap

0|0
    0|0
Yükleniyor...