Ilişkinizde sevgiliniz istemediğiniz karşı çıktığınız bir şeyi yaparsa tepkiniz ne olur

ciddi bir ilişkim var ve kesinlikle onaylamadığım bir şeyi mecbur olduğu için yapmak zorunda olduğunu söylüyor ve bu konu beni çok yıpratıyor kırıyor normalde benim istemediğim bir şeyi asla yapmaz beni üzecek hiç bir şey yapmaz ama bu konuda anlayışlı olmamı bekliyor benden mecbur olduğu için 2 gün gitmek zorunda olduğunu söylüyor ona çok kırgınım kızgınım trip atmak istemiyorum ama bundan sonra eskisi gibi olmakta istemiyorum tavrımı anlasın istiyorum bunu nasıl yapabilirim ciddi anlamda içimde bir şeylerin kırıldığını ona nasıl hissettirebilirim sırf bunu yaptığı için ona öyle davranmalıyım ki pişman olsun bunu nasıl yapabilirim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• hem demişsin ki normalde beni üzecek şey yapmaz adam mecbur hemde adamı pişman etme çabasındasın biraz saygı duy bence adama. Belliki yapmak zorunda. Saygı duy ki oda senin hakkında olumlu düşüncelere kapılsın benim hatunum yeri geldiğinde anlayışlı olabiliyor desin hep ben hep ben olmaz bu işler

0|0
    0|0
    • ama bir kere izin verirsem bu işin arkası gelir bazen insanlar iyi niyeti suistimal ediyor ben ona anlayış gösterirsem hep yapmaya başlayacak aynı şeyleri

• o zaman bu seferlik tölerans gösteriyorum ibaresini ekle sözleşmeye ;)

Erkekler Ne Diyor 4

• sana kendimden bir örnek vermek istiyorum 1.5 ay önceydi . kız arkadaşımdan hiç bir şeyimi gizlemedim asla ilişkimize yalan katmadım. konuya geleyim... eski kız arkadaşım 10 yıl önce ben askerden gelmeden 1 hafta evlenip fransaya gtmişti. askerden gelince söz ve nişan merasimi olacaktı. ama olmadı bişeyler engel oldu. tabi dediklerimin sebebini ben 1.5 ay önce öğrendim ve keşke öğrenmeseydim. bir akşam arayan abisiydi hastanedeymiş beni görmek istiyormuş ben şok oldum ... yola çıktım hastaneye geldim. lenf kanserine yakalanmış artık son evresi yapılacak hiç bir şey kalmamış. abisi anlattı herşeyi evlenip gittiği zaman annesine ben mezarıma gidiyorum demiş. teyzesinin oğlu tecavüz etmiş ben bunları öğrendim ve ertesi gün kaybettik vefat etti. ve ben bunları kız arkadaşıma anlattım gözleri doldu ağladı . demek istediğim nereye gittiği değil neden gittiği.

0|0
    0|0
  • onun yanında olmamam daha iyi olur lafımdan çıkarsa benim o da biter benim için.

0|0
    0|0
  • adam gdyr dyemi kurtlanysun insandir sonucta isi gucu vardir o bide senle evlense b.ku yedi

0|0
    0|0
  • O şeyi bir söylesen olurmu ? Ordan başlayalım...

0|0
    0|0
    • eskiden üni.için kıbrısta yaşamış 2 sene şimdide ordaki bir arkadaşının düğünü için gitmesi gerektiğini söylüyor ve ben kesinlikle onaylamıyorum aslında burda beni bu kadar kıran şey gitmesi değil ilk defa bu kadar karşı çıktığım bir şeyi ısrarla yapmak istemesi bana saygı duymadığını düşünüyorum bu konuda o ise nolursa olsun onun yanında olmam gerektiğini evlilik düşündüğümüz için yapıcı olmam gerektiğini söylüyor ama ben onun bu tavrıyla yıkıcı olduğunu düşünüyorum

• Seni hakikaten sevdiğine inanıyorsan ( ki bende senin yerinde olsam onaylamazdım ) sabır göstermekten başka bir ya yapamazsın... Ama duygularını bir gözden geçir... Bunu yaparken de akıl terazini kullan... Hayrolsun sonun,ne diyim arkadaşım :(

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 gün nereye gidiyor ?

0|0
    0|0
    • bu durumu bu kadar büyütmem aslında gitmesi değil evlilik düşündüğümüz ilişkimizde benim onaylamadığım bir şeyi yapması ebni çok incitiyor

• nereye gittiği önemli canım..

0|0
    0|0
  • kızarım sinirlenirim

0|0
    0|0
  • 2 gün gidicekmiş bırak gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...