Hoşlandigin erkeğin numarasını nasıl alırsın

Oncelikle sunu belirticem...ikimizde cok konuşan, girisken kişiler değiliz.

Dün serviste en arkanin 2 köşesindeydik. Onunla dazla samimi değilz

Ama bakışıyoruz. Aramızda da samimi arkadaşlarımız oturuo.

Onun tam inmesine yakin " telefon numaranizi versenize dedi samim aramızdaki iki kişi verdi. Ama benim vermeme yakın onun incegi yere geldik bu yuzden bn veremedim . Ha verebilir miydim evet verirdim utangacligimdan ve çok konusmuslugumuz olmamasından numarami veremedim... yardım edin ben onun numarasini ondan nasıl isterim...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben almaya çalışmam ! Onun benim numaramı almasını sağlarım...

0|0
    0|0
    • Bunu erkekler icin mi yoksa kizkar icin mi defin yani ben mi aliyim bir kiz olarak onun nosunu

• Alan olmayi tabiki isterim ama onun benim numarami almasını nasi beklicem bence ben onu bekleyene kadar is işten gecicek bu hafta nosunu kesin almaliyim

Bak mesela servise ilk binenlerdebn sbhlari. Bu sebeple srrvisi kaçıririm bahanesiyle alsam yine ezik mi olurum

• Canım benim sana şu kadarını söyliyim ; Bu kadar aceleci olursan hayatta hiçbir zaman başarılı olamazsın...Diyelim ki istedin ve numarasını aldın başladınız konuşmaya görüşmeye... Sonra bir gün küçük bir anlaşmazlık çıktığında sen bana yazmıştın kızım derse ne diycen ? İşte o zaman tokat gibi gelecek di mi? Bence farketmez sen bilirisn artık :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce bir bahane ile konuş biraz konuşmanın sonuna doğru numarasını istersin-verirsin

0|0
    0|0
    • İyi yöntem ama sadece serviste görüyorum ve hic konusmuslugumuz yok. Ya napvam bn mesela ne konuda konusiyim futbol iyimi çünkü ikinizde ayni takımı tutuoryz ve bende bayan olarak iyi bir tataftarim

• facebooktan konusuyor musun bir cevap verir misin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben birinin numarasını isteyeceğim zaman numaranı versene derim olur biter :)

0|0
    0|0
    • İşte ben o kadar rahat değilim nasi yapıyosunUz bunu ben hep tepkisi ne olur die düşünüyorum ve hareket ilerleme olmuo

• o da benim gibi bir insan diye düşün tepkisi en fazla ne olabilir belki vermez o zaman da nasip değilmiş dersin :)

Yükleniyor...