Parmaklara Taktığınız Yüzüğün Anlamını Biliyormusunuz ?

Ben görüyorum birçok bayan baş parmağına ve işaret parmağına yüzük takıyor peki bunların bir anlamı var onları biliyormuydunuz ?

Benim bildiğim kadarıyla Hristiyan, kişilerin ya da diğer dine inanan kişilerin yaptığını biliyorum.

Baş parmağa takılan yüzüğün rahata, özgürlüğe ve kısa süreli aşklara açık olduğu söylenir.

İşaret parmağı ise her türlü ilişki ye açık olduğunu..

Aynı zamanda ben bunu bir arkadaşımdanda duymuştum, kapalı bayanlardan, kızlardanda var bu şekilde. ne kadar doğru bilmiyorum fakat benim hiç hoşuma gitmiyor.

0|0
12|2

En İyi Kız Görüşü

• işaret parnağına yüzük takılmaz. Kapalılar açıklar fark yapmaz akıllı olun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kadınları belli bir kalıba sokmak için yaptıkları herşeye anlam yükleyerek '' şunu yaparsanız hafifmeşrep, bunu yaparsanız şöyle görünürsünüz '' demeyi bırakın ve şu kafalarınızı da değiştirin artık !

Ben de işaret parmağıma bazen de orta parmağıma takarım hiçbir anlam da yüklemiyorum yükleyenlere de sinir olurum..

0|0
    0|0
  • böyle şeyler saçmalık ya. Hristiyanlar da takıyor diye baş parmağa yüzük yakmayacaksak hristiyanların yaptığı hiç birşeyi yapmamamız lazım. onlar tv de izliyor izlemeyelim. onlar tırnak da ksiyor kesmeyelim. Böyle mantık olmaz.

0|0
    0|0
    • Onlara benzememek adına evet, ama kişisel temizlik fakrlı bir şey. Sokağa çıktığında bu Müslüman bu Hristiyan anlıyamıyorsun değilmi ? İşte onun sebebi bu. Hatta bir karıncanın bacağından bile ince bu konular. Yorumunuz için teşekkür ederim.

• inanmıyorum böyle hurafelere...

0|0
    0|0
    • Burçlara inanıyorsanız bunada inanabilirsiniz ?

• Evli bir insanın yüzük takması saçma olur o zaman değil mi ? Ben o burçlara inanmıyorum ama bu daha mantıklı geliyor bana, makyaj yapan bir kadının daha iyi görünme isteği kadar...

• alyans inançtan takılmıyor, batıl inançla uzaktan yakından ilgisi yok. çiftlerin çift yüzükleri takması durumu: zaman içerisinde(avrupadan gelerek)insanlar arasında yayılarak, çiftlerin çift olduğunun bir simgesi haline dönüşmesidir..

• Hiç bir anlam yüklemeden işaret parmağıma takarım sadece hoşuma gittiği için,her yapılandan bir anlam çıkarmaya kalksak yandık

0|0
    0|0
  • Ben her parmagima takarim bence anlamsiz bir genelleme yapilmis

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum ben.Kimse bu tarz şeyleri belirtmek için takmıyor.Ben de baş parmağıma ve işaret parmağıma takarım herhangi bir anlam yüklemiyorum takarken.

0|0
    0|0
  • bu bir batıl inanç mı yoksa gerçekte var olan bişeymi. eğer gerçekten var olan bişeyse bunca insan neden bilmiyor.

1|0
    0|0
  • Yok bilmiyordum da bir önemi de yok ki zaten.o mesajları vermek için taktıklarını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • ben hiç bu şekilde düüşünmem yüzük takarken falan altı üstü yüzük işte

benim için anlamı olan tek bir şey var o da alyans onun da zaten sağ yüzük parmağındaysa nişanlı oluyorsun demek sol yüzük parmağına takıyorsan evli demek

0|0
    0|0
  • yüzük parmagıma nişan alyansımdan başka bişey takmam ben

0|0
    0|0
  • Hic yüzük takmiyanlarinda bir anlami varmi?

Ben mesela hiç takmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...