Konuştuğum Kişiyle Günübirlik Gezi ?

Arkadaşlar merhaba bölümümden ve (ayrıca sınıfımdan) :) erkek arkadaşımla günü birlik gezi gibi birşey düşünüyoruz ama sevgili değiliz henüz birbirimizi yeni yeni tanıyoruz ve ikimizde pek konuşamıyoruz yan yana gelince...genelde mesajlaşıyoruz. sizce iyi bir fikir olabilir mi arkadaşım saçmaladığımı düşünüyor...Sonuçta kaç yaşında insanlarız. Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalıkla alakasi yok arkadasların böyle bir seye cesaret edemediği için sacmalik diyor kizlarda bu bencillik had safhada kendinin yapamadığı bir şeyi arkadaşı yapsa yaşasa ua sacmalik derler ya kızm neye güveniyosun ya sonunu düşündünmü gibi bir sürü kafa karıştıran düşüncelerle senide vaz gecirmeye calisir kıskançlık işte.

1|0
    0|0
    • Evet aynen öyle söyledi .Ben kendimi kötü hissettim yani kabul ettiğim için başka bişey değil

• aldırma sen millete göremi yaşıycan böyle şeylere takarsan işin zor kızlar arasında birbirinin aklını karıştırma durumu her zaman vardır bunun en büyük nedeni değdim gibi biraz çekememzlik ama çoğuda cesaretsizliktir.

Erkekler Ne Diyor 6

• Canınız istiyorsa yapın.

1|0
    0|0
  • Saç malanmaz taranır. Bu arada bencede biraz saçmalık günü birlik gezilerin amacı bellidir.Dans dans küt küt.Konuşamıyoruzda diyorsun.Ne yapacaksınız peki?

0|1
    0|0
    • Dans mans yok amacımız gezip görüp gelmek sadece.

• Güzel fikirmiş yap bunu

0|0
    0|0
  • gezmeye gidince de suscaksanız hiç gitmeyin bence

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın değilse bence böyle bişey yapma tanımıyorsun sonuçta

0|0
    0|0
  • konuşacak birşey bulamak nasıl birşeydir ya. Hiç birşey yoksa gündemdeki konuları konuşun :)

0|0
    0|0
    • ya aslında konuşacak çok şey var ama yan yana fazla gelemiyoruz ki bakışıyoruz mesajlaşıyoruz daha 2 hafta oldu :) ayrıca her derste olmuyo. .

• çok yaşlı gibi konuştun ama :))

• ben ortaokulda konuşamazdım kızlarla o yüzden :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yan yana geldiğinizde konuşmaya başladığınız an bu planı yapmanız daha mantıklı.

Iki suskun, o gün çile olur ve sonunda "aman kalsın"a döner aradaki muhabbet.

1|0
    0|0
  • Adalara gidin ağaç aralarında kovalamaca oynayın gazozu içme

0|0
    0|0
  • güzel fikir bence nesi saçma ki

1|0
    0|0
    • değil mi ... ama yanımdaki arkadaşım saçmadığımı düşünüyor daha tanışmadığımızdan ötürü

Yükleniyor...