Kızların dusuncelerını merak edıyorum sarısın erkeklere karsı

genelde toplumda sarısınlık anormal ozellıkle bır erkek ıcın malum turkıyede yuz erkegın doksanı esmer kumral vs dır. sarısınlar kızların gozunde daha cocuksu ne bılım daha az erkeksı vs boyle seyler ne derece dogru. cıkarmısınız sarı bır cocukla

0|0
70

En İyi Kız Görüşü

• Sarısın erkeklerden pek hoslanmam.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• o türkiye de ki azınlık sarışınlaar hep beni buluyorlar ayol :)

sarışınlar kızların gözüne çocuksu falan gelmezler seveni çok sarışınların ama mesela ben kara kaş kara göz erkekleri daha çekici bulurum

bu arada benim ilk sevgilim tıpkı kıvanç tatlıtuğ idi kızlar hastaydı :D

0|1
    0|0
    • wayyyy kıvanc tatlıtug ha :D sen cocuksu gelmezler demıssınama asagıda farklı dıyende war demekkı ınsanına gore degısıyo

• öyleydi kulakları çınlasın :)

herkese göre farklı demek ki erkeği erkeksi yapan sarışınlığı esmerliği değildir ama

adam gibi adam karakteri varsa gözümde erkekdir zaten :)

• Kıvanç Tatlıtuğ bile gelse çıkmam:) sevmiom sarışın. Yapcak bir şey yok.oguz atayin bir kitabinda dedigi gibi.sarisinlarda pismemis cig bir seyler var efenim:)

0|1
    0|0
    • tercıh meselesı tabı, ama senın gıbı dusunen kızlar hep sarısın erkeklerın psıkolojısının bozulmasına katkıda bulunmustur ama uzmek ıstemem senı olabılır zevk meselesı bu ama sunu demek ıstedım sarısınlık bır erkek ıcın kotu bırsey ben sarısınım oyle bıraz kumrala kacan ama ben astım bır kız sen sarısın senle cıkmam demesıyle baslamıstı surec neysekı toparladık kendımızı yıllara malolsada

• Şimdiye kadar ilişki yaşadıklarım hep esmerdi.

Sarışın bana da çocuksu geliyor.

0|1
    1|0
    • demekkı kızları anlama konusunda ıyıyım. sarısın erkek daha az erkek duruyo anlıyorum, işte imkan olsa cogu sarısın erkek zencı olmak falan ıster yanı coook yakısıklı olanlar harıc tanı

• esmer erkekler daha yakısıklı ve cekıcı bana gore ama oyle sarısın erkekler varkı esmerlere tas cıkartır.. ama emınım sen o benm dedıgım degılde dıger turlu sarısınlardansın bı kere ozguvenın yok senın =)

0|1
    0|0
    • sadece bır arkadasımla bu konuda anlasamadık ta o yuzden sordum bu soruyu. acıkcası fıkrım burdakı yorumlarla paralel yanı genelde sarısınlar esmerlere karsı eksı durumdalar ama tabı sevenı de olabılır. ozguvenım de sıkıntı yok evet sarısınım ama yakısıklı oldugumu soylerler ama esmer olup daha erkeksı gozukmek ısterdım ama yaradan oyle yaratmıs cok ta sıkıntı etmıyorum.

• açık kumral bir derece ama kaşı kirpiği sap sarı olan erkekler bnce itici :/

0|1
    0|0
    • benım kastım ıyıce de goze batan dııl canım esmer kumral denmeyecek sekılde sarısın ıste acık kahverengı. neyse tesekkurler cevabınız ıcın. ama cokta sevmeyen kestırıp atan var bence devlet sarısın erkek tesvık yasası falan cıkartmalı sarısınların tanıtımını yapmalı:D kı kızlar artık soyle desınler esmer mı hayatta olmaz sarısın dır erkek dedıgın :D yeter bıraz da sarısınlar secılsın dımı :D neyse saka bır yana

• valla sarışın var,sarışın var diyorum bende o zmn :) nsl her esmer yakışıklı değilse her sarışında itici değil :)

• fark etmez benim için, olabilir

zaten eski sevgililerimin hiçbiri birbirine benzemiyordu

0|1
    1|0
    • istisna gruptasın gıbı dıger yorumlara bakınca, benımde eskı kızarkadasım cok yakısıklı buluyordu benı dıger kızlardan normal otesınde kıskanıyordu. baslangıcta sanırım o da cocuk gıbı goruyordu benı ama hep aynı sey agırbaslı olup oturaklı olup kı oyleyım o cocuk goruntusunu yıkmak gerekıyo ıste alıstım bende artık ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...