Kapat

Yarın misafir geliyor n'apsam ki acaba ?

yarın ikizcagızımın bayan ve sağlam bir arkadaşı geliyor eve...

acaba ona yazılsam mı kız çok güzel yani bir tarfım yazıl diyor ,istemezse ayıkırım zaten uzatmam...diger yanım gelen misafire yazılır mı lan diyor...

napsam acaba ?

Güncellemeler:
destekçime

görüşünü güzelce söyleyene

çılgın bakireye

gizli ama saygılı kardeşime

gün yüzü görmemiş rahibeye

veeee erkeklerden cevaplayan kardeşlerin lorduna teşekkür ederim...

:))) hadin görüşürüz :))

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşına söyle aranızı yapsın direkt yapışma yazılma yaniii aşama aşama ilerle derim..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Ikizin kizmasin :D

0|1
    0|0
  • Olmadı bu kategori

0|1
    0|0
  • yapma bence hem yakın arkadaşlık var hem de misafir

0|1
    0|0
    • ha böyle deyin cigeri yeyin ya...abuk sabuk yorumlar :)) yok alayı evde kaldı ya da çılgın bakireler ya da rahibe olsalar artık ondan mı bu kadar boş konuştular ki anlamadım...bu arada sagol

• rica ederim

• Yazil gitsin

0|1
    0|0
  • Sen hangi renk hangi tür kalemsin oğlum

0|0
    0|0
    • 3 gizli cevao 3 de atarlı :)) kızım suç sizde değil eşeklik bende gizliye kapatmadım :)))

la iyi niyetten diyorum kızın kolasına hap atacagım demiş gibi muamele niye yapıyonuz la onu anlamadım ?

• Anti fakir mısın bende fakırım :(

• anti fakir değil ama fakir ama gurursuz olursa insan ona el atarım işte... hatun abuk sabuk konuşuyor orda burda amelelik yapıyor ben evde oturuyorum ihtiyacım yok dedim sindiremedi heralde :))

• daha neler bir de ikizinin arkadaşı.kız ikizine bakarak ve onun ailesine güvenebileceğini düşünüp öyle geliyordur size bilmem farkında mısın

1|1
    0|0
    • tamam da olayı sapıklığa dönüştürmeseydiniz iyiydi... ya kız iyi biri güzel biri tüm ilgi ve alakayı hakediyor arkadaş..bende belli etsem mi acaba belki ilerleriz evleniriz nerden bilebilirsin ki...

millet formda yawşaklıgın kralını yapıyor biz iyi niyetten kaybediyoruz

• :)) çok pis isyana yatarım yaaaa :)))

• :)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• misafir umdugunu degil buldugunu yer

0|2
    0|0
    • ::))) sağlam gülerdimde yukarıdaki altın kızlara ayar oldum eglence hevesimi kaçırdılar

• alayına sokim sana bişe olmasın kuzen canımı sıktılar ya tecavüze ugrasalar şeyimde olmaz

• :) sktr et sen misafirin icin hazırlık yap

• Guruba alın olm, ne ikizin darılır, ne de sen boşta kalırsın :D

0|0
    0|0
  • ayıkmak hehe :D sen de mi bizim buralardansın :D içinden geldiği gibi davran derim :)

0|0
    0|0
    • adana kardeşim :)) eyvallah çok sagol 2. destekçimsin :))

• zaten kardeşim öyle birşey varsa yakışmaz bize..ilk parmak testi yapcam metale denk gelirsek bacımdır :))

• :) iyi bakalım kısmet bu işler biraz da :) sana iyi şanslar diyorum :)

Yükleniyor...