İkilemde kaldım arkadaşlar bakınız :)

Arkadaşlar vizelerden sonra malum kafa iznine geldik memlekete.Mezun olduğumuz liseyi ziyaret ettik, yeni gelen bir kız varmış Allah nazardan saklasın çok güzel. Bana da güzel baktı kesiştik bizim tabirle :) Ama sorun şurda ki; bu kız benim eski sevgilimle baya yakın arkadaşmış. kızla twitterda takipleştik falan fakat mesaj falan atmadım atsam güzel şeyler olur gibime geliyo ama işte eski sevgilim arayı karıştırır düşüncesi var ki aynı zamanda malum bugün burdayım yarın taa başka ilde ünide. kafam karıştı anlayacağınız gibi :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen ilgine sevgine ver kendini, samimi ol. eski iliişkinde sorun yaşadın ve suçluysan kötü tabii. ama bu belki de ters tepki bile yapar, rekabet ve kötülük her zaman insanı cezbeder merak etme. sen kendinden emin ol ve ilerle. kimse fazla sakin sorunsuz ilişki istemez iniş çıkış sorun heyecan katar işe...zaten eski kız arkadaşınmış geçmiş geçmiştir. senin geçmişle değerlendirip istemeycekse yenisine bakarsın boşver...

0|1
    0|0
    • Mantıklı. Böyle bişeyi takıcak bir kıza benzemiyor ama yine de kafa karıştıcı bir olay

Kızlar Ne Diyor 2

• uzak dur senin yüzünden bozulmasın araları*git kendine başka bir tane bul.

1|0
    0|0
  • ilk başta söyle bakalım nasıl karşılayacak

0|0
    0|0
    • muhabbetimi açarsa kız direk söylerler zaten :)

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...