Kapat

Değer verdim,beklemek istedim,bakın neler oldu !

Benim asker sevgilim bana güvenmediğini söyleyerek ayrılmıştı suçum günahım yoktu.beyefendi bugün acemilik biter bitmez sanal aleme dalıp facebooktan bilmem neden fotoğraflarımızı sildi sonra da engellemeler işlerini yaptı.. sanırım bir nebze de olsa rahata kavuşmuştur,askerlik psikolojisini atlatmıştır diye düşünüyorum.zira ben yanlış anlamasın diye hesabımı kapatıp bugünü beklemiştim belki ararda barışırız diye o ise kararı kendisi verdi ne yazıkki bir ben daha bulamayacak siz ne düşünüyorsunuz beyler bayanlar ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• o askerlik pskolojisi çok fena erkeklere olmadık şeyler yaptırıyo. sana söylediği neden de çok saçma bence yok neymiş sana güvenmiyomuş da bilmemne.madem güvenmiyodu o kadar zaman nasıl sevgili oldu resmen sana hakaret yani

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• yazık olmuş üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Sıkılmıştır ve asker dönüşü yeni biriyle denemek istiyordur. Belki de vardır birisi.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değersize değer verirsen değersiz oLursun bulunmaz Hint kumaşımı bu. at gitsin.

sana değer verseydı sevıyor olsaydı sende burda bunları yazıyor olmazdın. seni şu hale duruma getiren adama bir kez daha bak düşün.

1|0
    0|0
Yükleniyor...