Sanaldanda olsa sevmek ?

Biriyle sanalda görüştünüz 3 seneye yakın sonra ondan kurtulamak istediniz terslediniz üzdünüz oda artık istenmediğini anladı yazmadı sormadı .

Aradan bir zmn sonra onu merak edip aradınız sonuc en kötü o artık yok ne yaparsınız ?

Sanaldan umut verdınız mı bırıne ?

Güncellemeler:
Bi yanlış anlaşılma var burda bana yapılanı anlattım bana geri dönme ihtimali ni düşünüp benimse öldüğümü düşünmenizi istedim cunku beni yataga düşürdü bu olay
-Sevmek; bir eli tutar gibi yapıp bırakmaksa...TUTMAYACAKSIN !

- Sevmek; ilk yol ayrımında ayrılmaksa...YÜRÜMEYECEKSİN !

- Sevmek; taşıyamayacağın yüreğe gönül vermekse..KALKIŞMAYACAKSIN ! -

- Sevmek; başka yüreklerde teselli bulmaksa...SAHİPLENMEYECEKSİN !

- Sevmek; SENİN bildiğinse BENİ SEVME...

- KAYBETTİKLERİNE RAZI GELECEK, SUSACAKSIN !

- SEVMEYİ BİLMİYORDUN MADEM; KALMAYI BİLSEYDİN DE SEVMEK NEDİR ÖĞRENSEYDİN...!

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• ''Sanal'' deyip küçümsememek gerektiğini düşünüyorum. Çünkü; sanal âlem, sadece gerçeğin manyetik bir alana sığdırılmış şekli. Bunun dışında sanal ile gerçek arasında bir fark yok; roller aynı, aktörler aynı... Gerçek hayatta da sahtekârlar var, sanal âlemde de. Gerçek hayatta da temiz yürekler var, sanal âlemde de. O yüzden; pek âlâ sanal âlemden de arkadaş / dost / sevgili / eş edinilebilir, bunda hiçbir anormallik yok. Ama ister gerçekte olsun, ister sanal âlemde olsun; insanları gönlümüze (arkadaş, dost, sevgili, eş) sıfatlarıyla yerleştirirken ön yargıya başvurmadan, temkinli davranmamız, acele etmememiz gerekir. Eğer buna uymazsak; karşımızdakine de kendimize de ciddi zararlar verebiliriz. O yüzden; dikkatli olmak gerek... Soruna gelince; genciz, yaptığımız hatalar olmuştur, elbette ben de çoğu genç gibi sanalda bazı durumlar yaşadım ama çok şükür ki geçmişi sildim, önüme bakıyorum şimdi. Beni çok güzel şeylerin beklediğine inanıyorum, bu çok güzel şeylerin içinde en güzeli de hayatımın kadını olacak insan. Şu anda nerededir, nasıldır, ne yiyip içiyordur, hangi TV kanalında hangi dizi ya da programa bakıyordur, hasta mıdır, grip mi olmuştur, burnu mu akıyordur, ne sıkıntısı vardır, neler düşünüp hissediyordur bilmiyorum ama bir gün gelecek Rabb'imin izniyle, bunu biliyorum... Kim bilir; belki gerçek âlemde, belki de sanalda bulanacağım onu. Nasip kısmet işi bu işler... Bekleyip göreceğiz. Sana da ''canını sıkma, boş ver, kafana takma'' gibi klişe lâflar etmeyeceğim. Çünkü elinde değil, biliyorum; istemeden de olsa üzülüyorsun. Ama Allah (c.c.)'tan her şeyin hayırlısını isteyip mutlu olacağın günü bekle. Kim bilir, o insan belki de bir vesîleyle tekrar çıkar karşına... Nasip... Allah (c.c.) yâr ve yardımcın olsun... Âmin

2|0
    0|0
    • Tesekkur edrim bir siz anladınız beni lütfen banada dua edin Rabbim hayırlı esler nasip etsin inş

• Ne demek kardeşim, esas bunları söyleme fırsatını bana verdiğiniz için ben size teşekkür ediyorum. Amin, Rabb'im hepimize hayırlı eşler nasip eylesin; halisane niyetle isteyenlere, hak ettiklerinden de fazlasını ve güzelini versin inşallah...

Erkekler Ne Diyor 15

• Yapabileceğim bir şey yok, o gün orada bitirmiştim ve artık önüme bakıcam.

Sanaldan ümit verdiğim bir kaç kişi olmuştu, iğrenç bir durumdur.

cut.

0|0
    0|0
  • olur da sevmek vermedim

0|0
    0|0
  • yok vermedim..

0|0
    0|0
  • Şu an siz de sanaldasınız ve sanal kişilerden sorunlarınıza medet umuyorsunuz?

Çelişki yok mu acaba söylediklerinizle yaptıklarınız arasında?

0|0
    0|0
  • hiç görüştünüz mü

0|0
    0|0
    • Maalesef ...

• o kadar zamana yazık kimbilir ne kadar hayal kurulmuştur senın zaman kaybın olmuş o çocuğun ise belkide aşka olan inancı tukendı ama tekrar dönmediğine göre hayırlı birisiyle birliktedir

• Sanalda çok kötüyüm puf sempatikliğim sanala dökülüyor sanki yaptım ama bir daha yapmayacağım üzülüyor insan

0|0
    0|0
  • olmadı kızım. git bir bardak su iç. belki serinletir seni... bu ne yaa? yakmış bu genç seni. belki dönse bu kadar yakmazdı seni

0|0
    0|0
  • yok ama aldım :(((((hiçbirşey yapamazsın olduğun yerde sıçarsın..kusura bakma ama öyle...hele bir de yurtdışındaysaaaaaa...ooof oofff:(

0|0
    0|0
  • 3 sene mi !

0|0
    0|0
  • hiç denemedim :)

0|0
    0|0
  • yanlış yollar bunlar... adı üstünde sanal. olmayan şeye ne umudu verdin be kızımm?

0|0
    0|0
    • O verdi

• Seviyorum bazen gizliden bıri arıyor o sanıyorum her tel çaldığında o sanıyorum her gece o

• peki açtığında cevap veren var mı? bilen biri işletmesin sakınn :)

• Sanal da sadece sanal seks yaptık

0|0
    0|1
  • yol ver gitsin

0|1
    0|0
  • (Biriyle sanalda görüştünüz 3 seneye yakın sonra ondan kurtulamak istediniz ) bu söylediğini siz çok yaparsınız aynısı banada yapıldı derdiniz ne anlamıyorum cevap beklerim verirseniz tabi...

0|0
    0|0
    • Bu bana yapıldı

• �min inş

• Belki bunu istemek haddim değil ama bunu senin istemen lazım senden dediğimi bir nebze olsa yapacağını söylemeni istiyorum

• Yaşamadım fakat bunu yaşayanları tanıdım ve çoğu sefer aynı sonuç

Keşke deha bir tatlı dille söyleseydin bunu

0|0
    0|0
    • Nsl

• O beni tersledi konuşmak ısteyende

• Kötü olmuş

Kızlar Ne Diyor 6

• ya sen haklısın sakın üzülme sanaldakiler gerçekte görmeyince hep aynı şeyleri konuşuyomuşunuz gibi geliyo bazen istememen normal ama fazla üzülme sanada bel baglama tavsiyem

0|1
    0|0
  • bşy yapmam napıym

0|0
    0|0
  • 3 sene konuşabileceğin biriyle görüşmeden sanaldan konuşmaya devam etmek? hadi seni anlarım da bir erkek için nasıl mümkün olabiliyor? gerçekten oluyor mu böyle şeyler?

0|0
    0|0
    • yok olur mu kafa dengi kız bulduk mu birde yakınsa tamam kapat pc hadi buluşuyoruz 3 yıl çok ama 1 yıl yapmışlığım var

• bana hep sacma gelmistir böyle seyler..

0|0
    0|0
  • boyle sacmalıklar yasamadım.

0|0
    0|0
  • Uf ne saçma şeyler var ya..

Tabikide hayır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...