Beyler, kadın hangi konularda üstün olursa kendinizi ondan daha aşağıda hissedersiniz?

Erkekler cevaplarsa çok sevinirim Bir kadın maddiyat dışında hangi konularda sizden üstün olursa kendinizi ondan daha aşağıda hissedersiniz?

0|0
2|32

En İyi Erkek Görüşü

• aslında bu tamamen erkek zihniyle alakalı birşey bayanın duruşuyla ve olgunluğuyla alakalı bir durum erkek bunu hissettiği an böyle bir kanıya varabilir ancak yanılabilirde o yanılanlardan biri benim bir hatunu öyle göklere çıkarmışımki inan bana 3 ay sonra hiç öyle bir şey olmadığını öğrendim ve gördüm çok aptal bir kız olduğunu fark ettim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Benden daha iyi bir insansa..

2|0
    0|0
  • Kibir.

cut.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç düşünmedim bunu. ama maddiyat dışında ne olabilir diye düşünüyorum,

yani güçlü olsa desem bu pek mümkün değil, boyunun uzun olması belki gururumu belki zedeleyebilir. ama daha çok hızlı ve tehlikeli araba kullanması üstün olmasını düşündürür herhalde. yani sağ koltukta ben korku ve heyecanı bir arada yaşarken o sakinse bu benim için üstünlüktür.

(kısa sürede aklıma gelen şey bu)

0|0
    0|0
  • ya nereden çıkarıyosunuz şu zengin hatun erkekte kompleks olur yalanını.. valla deli gibi zengin hatun arıyoruz hepimiz kimse kimseyi kandırmasın :))

0|0
    0|0
  • Böyle kriterlerim yok. Kendini geliştirmiş, kültürlü, başarılı, kariyerli bir bayan olması tercihimdir. Madem erkek kadınının üstün olmasını istemiyor o zaman çabalasın o da iyi bir kariyer, statü elde etsin.

0|0
    0|0
  • sevdikten sonra hiç sorun değil benim için yanımda olsun yeter

0|0
    0|0
  • bilgi beceri ve sosyallik..gebertirim..

0|0
    0|0
  • pilotsa moralim bozulur

0|0
    0|0
  • Benden çok kitap okuyan kızdan etkilenirim, ama hep etkilendiğimle kalıyorum...

Kız milletine kitap okumanın niceliginden çok niteliğinin de önemli olduğunu biri anlatsın...

Nitelik derken:

Hep roman okumayın roman kitap değildir...

Kitap okumak için kitap okunmaz az anlamaya çalışın ayrıntıları...

Kütüphanenin amacı tekrar dönüp işaretli yerleri okumak, gösteriş değil...

0|0
    0|0
  • Merhaba uçan kertenkele

Yok kızım niye aşağılık hissedeyim ağzını kırıyım; Master yapmışız, Akademisyen olacağız

Gelen kız kendini aşağılık hissetmesin de aman başka bir bok istemem.

Geçen bir tane hatunla konuşuyorum; bana aynen şöyle diyor;

Seninle konuşunca kendimi aptal gibi hissediyorum diyordu

Niye böyle düşündüyse.

0|0
    0|0
  • Hayatımda benden geri kalacak birine tahammül edemem. Ya bana denk olacak ya da benden ileride.

0|0
    0|0
  • hiç bir konuda eşimin veya sevgilimin benden üstün olmasını kıskanmam .maddiyat olarakta üstün olabilir .kendimi aşağıda hissetmem .

0|0
    0|0
  • makam mevki olarak üstün olursa .

0|0
    0|0
  • makam, boy, bilgi herşey , benim eşim herşeyde birazcık benden aşağı olacak sizcede öyle olmalı değil mi

0|0
    0|0
  • kültürlü ise.. bir konu üzerinde benden daha mantıklı yorum yağabiliyorsa... çok nadir çıkar ama zeki ise

0|0
    0|0
  • Mütevazi olmazsa.

0|0
    0|0
  • benden üstün olması beni mutlu huzurlu eder :) demekki erkekten iyi anlıyor ki benle beraber diye düşürüm :)

0|0
    0|0
  • iş konusunda ve boy konusunda benden önde olmamalı

0|0
    0|0
  • Daha sosyalsa ..

0|0
    0|0
  • eğiitim yeter de artar bence

0|0
    0|0
  • her konu da

0|0
    0|0
  • Zeka.

0|0
    0|0
  • kultur tabıkı

0|0
    0|0
  • genel olarak her konuda benim ondan üstün olmam lazım

0|0
    0|0
  • Kendmi hicbir durumda hickimseden dha asagi hissetmem ne mutlu ki bana

0|0
    0|0
  • eziklik devri mi kaldı

0|0
    0|0
  • benim için hiçbiri sorun değil cukka sağlam olsun iyidir iyi :))

0|0
    0|0
  • beyin

0|0
    0|0
  • hiçbir konuda öyle hissetmem. maddiyat da dahil. ama sadece öyle bir kadınla yaşamak istemem.. çünkü kadın üstün hissedebilir.

0|0
    0|0
  • İş konusunda. Fiziksel olarak zaten kendimden üstün olduğunu düşündüğüm biriyle ciddi birliktelik istemem.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2

• zeki olursa en buyuk ayrım da bu zaten bnc

0|0
    0|0
  • Güzel bir soru

0|0
    0|0
Yükleniyor...