Falıma bakarmısınız? Yarın benim icin önemli bir gün :)

link

link

link

Yarın hareketli bir gün olacak fala inanma falsızda kalma.. Tesekkürler simdiden :)

Güncellemeler:
Yarın cokkkkk önemli gerçekten. Lütfen bir göz atinn :)
...

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• Bak buluscaniz anlar cikmis burda ondan bekledigin güzel bir haber alio cok sevinceksin yalan degil dudak dudaga gördüm.sizi :D acikcasi fazla bisey diyemicem.cok.düsuncelisin ama feraha kavuscaksin hersey istedigim gibi gidiyor şu siralar bir yerde.oturup.bol bol konuscaksin şu siralar zaten aklinda ondan baska biseyde yok :D ilersini bile düşunuylrsun onunla ve zaten bu konu hakkindada konuscaksiniz yakin bir zmaanda ailerde tanişirsa hic şaşirma.derim.:D bence hic heyecan yapma sakin ol hersey guzel.gecicek falin cok ferah ama.biraz sıkıntıli o sıkıntıyda sen yaratiyorsun :)

A...z607

0|0
    0|0
    • Bugun isi vardi yarin bulusmak isticem sence olumlu cevap verirmi? Bu arada cok saol senin fallarn bana cıkıyo.

• Süpersn cano saol.

• Rica ederim canim :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Yarın kar yağacak ve bir bebek görünüyor ufukta.

cut.

0|0
    0|0
  • çok zayıf, çok uzun boylu bir bayan ile kısa boylu koca popolu biraz tombul bir kız buluşup biryere gidecekler.iş görüşmesimi bilemem...bu şişman kız çok çenebaz biri sürekli konuşacak yolda. ama çok hayırlı bir kapı açılıyo sana.kapıda zayıf hafif kambur , içine kapanık orta yaşlı uzunboylu uyuz sessiz bir adamla karşılaşacaksın.kalabalık bir ortama girceksin bu kapıyla. Kumral göbekli bir kadından nasip geliyor sana. yeni çanta alıcaksın kendine. senden daha kara bir oğlan ile birşeyi paylaşamamış küsmüşsün. Kardeşin mi sevgilin mi bilemem.

tabak : aileden biri adak adadıysa yerine getirsin. nişan ya da söz atılmış sanırım.bu ilişki olcakmış ama yaşlı koca kafalı, bol elbiseler giyen bir kadın engel olmuş.

falımın % de kaçı tuttu haber et lütfen...

0|0
    0|0
  • Bağlaçlar ayrı yazılmalıdır.

0|0
    0|0
  • 1- ojen silinmiş :D

2- benim gördüğüm uzun büyük bir ağaç var. Yaprakları yok. Sonbaharı andırıyor. Sana ayrılık görünüyor ya da Tüm sıkıntılarından arınacan yaprak misali dökecen hepsini hadi hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • Faldan anlamam fakat tirnagndaki cikmis ojeleri ya tamamen sil ya da yenisini sür cnku fazlasyla itici durur çikmis oje

0|0
    0|0
  • hane içi kalabalık bir topluluğa gireceksin galiba ondan sonra bir yol görünüyo ama yolun ilk başları çok zorlu daha sonra kolaylaşıyor. bide at gördüm at murat derler ama bu farklı bir at hayırlı murat olmıyabilir

0|0
    0|0
  • 1- ojen soyulmuş aseton verem mi ?

2- çarşafını değiştir rengi bozarmış

3- isa 'yı gördüm resmen fincanda

0|0
    0|0
  • sana bir kısmet var

0|0
    0|0
  • s.ikecem senin falını he güncelleyip durma şunu amk ya

0|0
    0|0
  • falın fallanmış ... kıllankış :D

0|0
    0|0
  • sana kabaran birşey var

0|0
    0|0
  • sana kabarmışlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Uuhhuuuu cantani alip görusmeye gidiyorsun :D

0|0
    0|0
    • Evett yani öyle denmezde nasıl desemm. Yarın icin cok heycanliyim begendigim cocukla 3. bulusmam ama daha frklı olcak iyice acılarak konusucam falan cok heycanliyimm. :) Bi bakarmisin falima?

• gece gece fincan mı kapattın fala gece bakılmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...