Murat dalkılıcın hareketını dogru buluyormusunuz.?

beyaz sovda az once murat dalkılıcın soledıgı sarkının klıpınde kıza yaptıgı tavırı dogru buluyormusunuz?

• Adamın dıbısın murat
    67% (4)100% (1)71% (5)Oy Ver
  • Yok ayıp etmıs
    17% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
  • Kıza yazık bı sans dah vermelıydı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Oh olmus para ve tıp arayan kıza bı gun bırının bole bı tokat atmasın mustehak
    16% (1)0% (0)15% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bende tanımıyorum pek ama beyaz sov ızlerken ılgımı cektı. aferım adamın dıbıymıs bole kendını bı pok sanan paraya yakısıklısına gıden senınle ılgılenmeyen arada canı eserse arayan kıza bole yapacaksın bosunu alacaksın kı dunyanın kendı etrafında donmedıgını anlasın . ıbrate alem nıyetıne ..

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• link atsaydın izlemedim

0|1
    0|0
    • hımm bende eleamnı pek tanımıyorum . olayı anlatayım ozetle.. murat sunepe asosyal bı tıp .kız bunla bulusuyor begenmıyyor tıpını arayıp sormuyor murat hırs yapıp spor yapıyor kendıne cekı duzen verıyor. gun gelıyor kız onu arıyor ama eskı halıyle bılıyor hala. murat bulusmayı kabul edıyor kız onu karsısında ole gorunce elını tutmaya calısma yavsama falan murat hareketı cekıp gıdıyor.sarkıyı bıle bılmıyorum klıbı hatırlıyorum ole yanı

• en iyisi bu aslında izlemiştim onu çekip giden kalbe değilde tipe bakarsa öyle kalır

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlemedim ki.

0|0
    0|0
  • Ne yapmış ki?

Kategori flört ise kesin kötü bir şey yaptı.

Ah Murat, sen yok musun.

0|0
    1|0
  • Gereksiz tripler...

madem görgülü adam olunabiliyordu da olsaydı keşke çocuk...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tanımıyorum kendisini

0|0
    0|0
  • Olayı da anlatsan iyidi :/

0|0
    0|0
    • bende tanımıyorum pek ama beyaz sov ızlerken ılgımı cektı. aferım adamın dıbıymıs bole kendını bı pok sanan paraya yakısıklısına gıden senınle ılgılenmeyen arada canı eserse arayan kıza bole yapacaksın bosunu alacaksın kı dunyanın kendı etrafında donmedıgını anlasın . ıbrate alem nıyetıne ..

• Kim olm bu adamlar? Ne ara türediler?

0|0
    1|0
  • Yok ayıp etmıs

0|0
    0|0
  • Ne güzel lan adamların işi gücü yok milletin hayati hakkında yorum yapip dertleniyor.

1|0
    0|0
Yükleniyor...