Sevgilimin annesi bizi ayırmak için bişey yapmış olabilir mi ?

Kısa kesicem 3 yıllık ilişkim bir ay önce bitti ve pat diye bitti sevgilim bian da benden soğudu ve annesi ilişkimizi istemiyodu ve sürekli bana mesaj atıyodu arıyodu içime bir kurt düştü kimsenin günahını almak istemiyorum ama büyü falan varsa nasıl anlarım

Güncellemeler:
tamam söylüyorum annesi şuan üstünde ne varla başlayan konuşmalarımızı okumuş aklınıza direk kötü şeyler gelmesin masum konuşmuştuk ileri gitmemiştik şimdi kim suçlu ? telefonda sevgilimin mesajlarını okuyan annesi mi teline sifre koymayan sevgilim mi ben mi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• valla garantı ısın yoksa bıraz aıleden varlıgın yoksa ayırır. bıde kız senedene daha statulu bı meslegı olacaksa ayırır hacı . cok gorduk duyuyoruz.. gercekler bunlar ulkemızın gerceklerı. valla ıstersen tum absurt mesajlarını gorsun goremsın bır kabarık cuzdan bın ayıp orter. munevverı bılıyosun 16-17 ysaınsa rakı masalarında eglenmesıne ızın veren anne baba cocukları ıyı yere kapı attı dıye daha resıt olmayan kızı gece alemlerıne bıle ızın vermıs.. turk aılesı ıste

0|0
    0|0
    • ben zaten kızım

• doğru dedin ama :(

• kesge ulkemın gerceklerı bu olmasaydı da demez olaydım. aıleler cocuklarının evlenecegı kısıde ahlak efendılık kısılık ıyı huy arasaydı maddıyat yerıne

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba dul tavuk

Annesi niye seni istemiyordu ? Kötü kız mısın sen niye istemesin ?

Çok merak ettim.

Neyse kardeş canını sıkma. Olur böyle vakalar Asayiş Kemal zırvalar

Ne yapalım. Sağlık olsun , nasip değilmiş

Bu arada o göbel sana el sürmedi değil mi

0|0
    0|0
    • ı ıh öyle bişey olmamıştı :/

• Sevdiğim kızıı benim annem istemicek ,dünyayı yakarım ..

0|0
    0|0
  • olabilir ya annesi anneliğini kullanarak ayırmıştır başkalarında dene şansını

0|0
    0|0
  • yapar mı yapar. belkı bı yalnısını duymustur gormusturç malum cekemeyen cok. ama ınanma derim. sanmam yapacagını ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnanmayın böyle şeylere..

0|0
    0|0
Yükleniyor...