Kızlar abinize kardeşinize bakın lütfen

bu nişanlım meselesi yine hatun durmadan e-mail atıyor ...ama ben eski ben edeğilim inannın hiç içimden gelmiyor onunla konuşmak cevap vermek ama o sevgi sözcükleri söylüyor duradan ...neden bana böyle oldu ...onun gözünün içine bakan ben...her alamda fedakarlıkta bulunan ben neden bu hale geldim acaba...eskiden bir selamı beni mutlu ederken şimdi hatırlamak bile çok itici geliyor...önceden evlenmeye can atardım şimdi yalvarsa evlenmem...ne oldu bana...bilen var mı...yadırgıyorum kendimi...3 ay önce onun için ölürdüm şimdi ölse umrumda değilkızlar bana ne oldu...neden vazgetim hatırlayınca bile moralim bozuluyor resmen...o beni sallamayan kız her dediğini yapmak isteyen kız garip birine dönüştü...ben de çok umursamazım bu nedir ...8 sne önce ayrıldığım sevgilimi bile özlüyorum ama o alıma gelince suratım ekşiyor resmen...

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum senin neyin var böyle? :-)

0|0
    0|0
    • bir şeyim yok ...yazıyor e-mail atıyor ama evap dahi vermek istemiyorum ayıp olmawın diye yazıyorum...anlamadım hacım...bana ne oldu...önceden de istemiyordum ama şimdi içimde bir boşluk var adını duyunca ya da ondan bir şey gelince bendeki karşılığı anlamsızlık oluyor...

• Senin psikolojin bozulmuş. Biraz kafanı dagıt

• nerden çıkardın ...psikolojim iyi sadece sigaram bitti:D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• cunku elde ettim psikolojisi seni ondan uzaklastırıyo.

bu tur durumlarda sorun sevildigi icin sımarıp nankorlesen tarafta mı yoksa sevgisini cok fazla belli edip karsındakini bunaltan,sımartan tarafta mı kestirmek zor benım icin.

ama bence hatayı basta karsı taraftakı kız yapıyor. sevgısını bu kadar bellı etmemelı. keske onceden bole biseyi tecrube etseydı de uzerine bu kadar dusmeseydi. her an onu kaybedebilrmisssn her an elinden kacıp gidebilirmis hisssini sana yasattırmayı bilseydi sen şu an bu durumda olmıcaktın. cunku karsındakı erkegın kafasında soru isaretleri bırakmadıgın surece ilgisini canlı tutamıyosun.

sana olcakları solıyım. eger bunaldıgın icin bitirirrsen en gec 1 ay icinde pisman olup don diye aglıcaksın.

erkekler genelde boyle. elde edince sımarır. kaybedince aglar.

istersen dene ve gor

1|0
    0|0
    • yukarıda yazdıklaırnda haklısın...ama sorun şu ki biz uzun süre ayrı kaldıktan sonramesaj gönderdi bana...ve o an inan hiçbir kımıldama olmadı bende..ondan sonra da olmadı...onun beni bunaltmasıyla alaksı yok ilk anda da tepkim aynıydı içimden gelmiyor resmen ...ki ben onun için canımı verirdim...garip his tam anlatamadım ...ki o baan adım atacak ben şımaracağım öye kareakterde birisi değilim...eğer eski ben olsaydım koşa koşa giderdim...ama hiç gelmiyor içimden

• ara verelim derken konusmaya ara verin diorm. mesaj atıomus ya hani. iletisimi tamamen koparın manasında.

• anladım teşekkür edrim

• Ayrımısınız şuan?

Aşk bitmiş sevgi bitmiş olabilir ayrı değilseniz ara vermende fayda var çok bunaltmış olabilir

0|0
    0|0
    • ayrıyız ...ama canım onu hatırlamak ile istemiyor garip ama ...anlam veremedim...öndene çok farklıydı..istemiyorum...

• yok takılmıyorum zaen de bu jis çok gaip bir his çok rahatım ...bitmiş sanırım ani durumu görsen inanmazdın 3 ay öne ben yalvardım o sallamadı şimdi isee o adeta yalvarıyor ama içim bile titremiyor...üstelik ben karsın bir köyünde o da egede ana babsının yanında

• Bende öyle olmuştu şimdi adam istanbula geldi arıyorda arıyor ama bende biten bitti

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...