Zamanla tepkisi ne olur merak ediyorum???

Arkadaşlar sevgilimle bugün itibariyle ayrıldık. Sebep benim erkek :arkadaşı istememem ne telefonda nede normal hayatta. Düne kadar kabul ediyordu bu durumu fakat dünkü kavgadan sonra yapamıyorum senin istediğin gibi biri olamıyorum dedi. Beni kaybetmekten önemli mi diye sorduğumda ise bu onların arkadaşlıgının onemli olması değil bu benim kişilik meselem sonra da benim ortamım hep böyleydi o yüzden değişemiyorum dedi. Beni böyle kabul edeceksen devam edelim dedi ben de geri adım atmadım. Ayrılırken de çocuk gibi küsmek yok bir selamı esirgemeyelim falan dedi. Ben de tüm köprüleri atarak bunu yapamadın umarım sonra pişman olmazsın ortam yaptıktan sonra bana sakın geri dönme konuşmamız bundan sonra dogru olmaz seni unutacam dedim. Ardından o " lütfen böle yapma seni bitirmek gercekten cok zor seni cok seviyorum ileride belki olur olmasını isterim kıs ayındayız sıkı giyin falan dedi bende geri adım atmadım sizce bana tekrar geri doner mi? Yorumlarınızı merak ediyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Soyle sacma triplere girmeyin. Birincisi kizin erkek arkadasi olabilir, sen buna bir derece karisabilirsin sadece. Etegine giyimine sacina basina konusmasin karisamazsin. O kiz senin istedigin gibi biri olmak zorunda degil. Seviyosan adam gibi sev, asiri kiskanclik sahiplenme duygusu degildir. Ozguven eksikligidir. Karakter eksikligidir. Aranizda ki bu durumu asin ve barisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşlıkları acayip samimi değilse belirli bir mesafe var ve düzeyliyse sorun yok ama erkek arkadaşlarına sarılmalar etmeler varsa ya da ay canım cicim gibi şeyler varsa kıskanmakta haklısın. Birden arkadaş ortamı bırakılmaz zaten, bir süre beklemelisin. Kız o baskıyı kaldıramamış ve bu ani geçişi gözünde büyütmüş bence. Eğer onun seni sevdiğinden eminsen ve sen de seviyorsan barışmalısınız. Böyle bir durum için ayrılmamalısınız bunlar aşılmayacak şeyler değil, orta yol bulunur.

0|0
    0|0
    • Haklıdın galiba eger tekrar ararsa beni başlamalıyız cunku agır kısıtlar gettirdim galiba ona

• Sen geri adim atip kendini kucuk dusurmedign surece o kizin kafasnda buyudkce buyuceksn. Seni rahatsz eden biseyden vazgecmesini istemssn abarttigin bir durum da yok. O onun yapisiysa bu da senin yapin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...