Kızlar futbolla ilgisi olmayan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Evet kızlar cevap verin!Futboldan anlamıyor ve sevmiyor.Bu yüzden ilgisiz kalmayı tercih ediyor. Ne düşünürsünüz onun için?

Güncellemeler:
Saçma sapan cevap verenler olmasın lütfen:-/

0|0
37|27

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

Erkekler Ne Diyor 26

• Futbolcular para, zevk , sefa içinde yüzerken ,eve ekmek götürecek parası olmayanların sabahın ilk ışıklarıyla beraber dükkanlarını açarken , ya da kahve köşelerinde dün geceki maçın geniş özetini anlatırken , küfür etmeleri , sinirlenmeleri, teknikdirektör gibi akıl vermeleri ,maç akşamları biryerlerini yırtmaları çok ahmakça

0|1
    0|0
  • Ben sadece milli maç niteliği taşıyan maçların sadece sonucunu takip ederim.ne kadrodakileri bilirim ne de bilinmiş futbolcular haricindekileri...

0|2
    2|0
  • Galatasaraylıyım. Bu kadar yani :D ilk 11'i sorsan bilemem :D kısacası ilgilenmiyorum :D

Sadece derbi falan işte o kadar :D

0|2
    0|0
  • Amcamdır... Evinde mümkün değil ki bir karşılaşma izleyesin...

Yengem bu konuda kendisini şanslı görüyor...

0|1
    0|0
  • hiç sevmem oynamam ilgilenmem işim olmaz futbolla ayrıca takım da tutmuyorum :))

0|3
    0|0
  • Kızları bilmem de çevremdeki erkekler normal karşılıyor. Ben 10-12 yıldır tv izlemem, takım da tutmam :)

0|1
    0|0
  • anlıyorum ama sevmiyorum hafız çünkü içinde büyük paralar dönnüyor insanların duyguları istismar ediliyor (nokta)

0|1
    0|0
  • ben de Amerikan futbolunu , bizim soccer denilen yani bizim bildiğimiz futboldan daha çok seviyorum yani bu kişiden kişiye değişir hem erkek hem kız için , voleybolcu erkek de var futbolcu da

0|1
    0|0
  • hayatta igrendigim tek spor footbol kusasim geliyor,sporu severim ama footbol degil susporlarini sevioyrum kendim yuzme ve wakeboard yapiyorum nadiren kisin kayak ama footbol deyince aklima spordan haric hersey geliyor sanki ic savasa gidiyor millet

0|1
    0|2
  • Futbolla ilgisi olmayan erkekler olarak, bizim neslimiz tükeniyor arkadaş...

Bence bizleri tespit edip, koruma altına alsınlar... :D

0|1
    0|0
  • Futbolu bende sevmem genelde bayan beach voley,voleybol karşılarmalırını izlerim daha güzel ; )

0|1
    0|1
  • benim içinde futbol saçmalıktan başka bişy değildir

0|1
    0|0
  • şaşırır ama bu devirde kızlar futbolla ilgilenir artık

0|0
    0|0
  • Futbol bana çok ama çok uzak.:))

0|1
    0|1
  • var öyle adamlar ...ama ben onlardan değilim...ama fanatiklik kadınlara yakışmıyor...ben anlatırım ona...futboldan anlayan kadına kadın demem zaten ilgisiz olsun sorsun ofsayt ne diye...

0|1
    0|0
  • Tamam holigan olun demiyorum ama tuttuğu takımın 10 tane oyuncusunu sayabilmeli erkek dediğin, aksini yakıştıramıyorum :D

0|1
    0|1
  • karşı cinse değişebileceğim tek şey belkide <3 ;)

0|0
    0|0
  • hmm. futbol sevmeyen erkek. olabilir. ama hayatında birşeyler eksiktir ya. mesela futbol sever olarak ben hiçbir zaman haftasonu ne yapacamı düşünmem. niye düşünim ki belli zaten :) televizyonu açıp maç izlicem bu kadar basit ve net :)

0|0
    0|0
    • Onunla ilgilineceğime kendimi çok daha yararlı şeylerle geliştiririm.Bu kadar kısa ve net :-/

• işte futbolu sevmeyen anlamaz bu gibi alakasız yorumlar yapar anca. mesele kendini birşeylerde geliştirmek değilki. o ayrı bu ayrı. futbol eğlencedir, deşarjdır. seviyoruz biz futbolu. bize bir yarar sağlasın diye sevmiyoruz. futbolu futbol olduğu için, 90. dakikada ne olacağını bilmediğimiz hiçbir zamanda bilemicemiz için seviyoruz.

• Ne kadar sevdiğiniz ortada yaptığınız magandalıklardan belli oluyor zaten.Biçoğu çoluğu çocuğu açken futbola bilet almaktan çekinmiyor.

• Galatasaraysız bir hayat yeri geldiğinde nefes alamamak demektir aşklar gelip geçicidir ama o aşk hiç bitmez.

0|0
    0|0
  • Sadece futbol yokki

0|0
    0|0
  • ılıktır o ılık

0|0
    0|1
  • bizim türk kızlarının kafası karışık bu konuda ama çoğunluğu yadırgar heralde

0|0
    0|0
  • Kisa ve net heyecansiz ruhsuz olurlar

0|0
    0|1
  • futbolla (hiç) ilgilenmeyen erkeğin erkekliğinden şüphe duyarım,hiç olmazsa derbileri izlemeli arada halı saha maçı yapmalı arkadaş.

0|0
    0|0
    • Erkekliğim son derece yerinde.İstersen gel bir denemesini yapalım, domalırsan olur.Siz istiyorsunuz diye boş boş şeylerle uğraşmak zorundamıyım. :-/

• ne var ki bunda,artık kızlar da yar-rak takabiliyor,belki de a-m kafalısın ondan olabilir bak

• Ben sana geçirdiğimde anlarsın erkek olduğumu

• gaydir veyahutta toptur.

0|1
    0|2
  • anlarım severim ama fanatik değilim mesela spor olarak başka branşlara ılgım var dövüş,extreme sporları :)

0|1
    0|0
    • yane sevmek zorunda mıyım artı mel gıbson forever cıyım sevdım senı 5 yıldız :)

Yükleniyor...