Ukala insanlar hakkında ne düsünüyorsunuz?

Aslında bu insanların hic bir birikimi olmadıgını sadece bazı eksikliklerini kapatmak icin bu tür davranıslar sergilediklerini düsünüyorum.

Yanlıs anlamayın kimseyi yargılayıp analiz etmek degil amacım sadece sizinde ne düsündügünüzü merak ediyorum.

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

• Ukalaaliginda bin bir cesidi var. Farkli gorunecegim diye karsisindakini kucuk gormek karakteersizliktir. Eger cidden farkliysa mutevazi bile gelebilen vardir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ukalalık narsizm nefret edılesı seyler,yalnız ukala ınsanlara ukalalık yapmaktanda buyuk keyıf alırım,ıyı oluyor kendı sılahı ıle cakmak:)

1|0
    0|1
    • narsıst bır arkadasım var ama hıc ıtıcı gelmıyor o bana :/

• Bu sitede bolca olan insan tipi. Hiçbir şey bilmeyen ama biliyormuş gibi sallayan kişiler.

1|1
    0|0
  • Boş insanlardır. Ne eğitimi ne kültürü olan ama eksikliklerini kapatmak için densizce her ortamda konuşan insanlardır.

1|0
    0|0
  • Yanlış anlamayın diyerek ya kendini yeterince ifade edemiyor ya da karşındakileri gerizekalı yerine koyuyorsun farkında mısın?

2|1
    2|1
  • Bende aynı şeyi bencil insanlar için düşünüyordum. Bencil insanlar, belki de bir şeyden "korktukları" için bilinçaltlarına bencillik yansıyordur.

1|0
    0|0
  • Ukalalık yaptıkların da o laflarını yedireceksin. Bak bakalım bir daha yapıyorlar mı

1|0
    0|0
  • aslında bilgi birikimide vardır. bazı insanlar söylediği sözler ukalalık olarak algılanır çünkü karşıdaki kişi bu konu hakkında yeterli bilgiye sahip değildir.böyle olunca yanlış anlaşılmaktan şikayet ederiz.ancak bazılarının amacı bariz ezmek ve küçümsemektir.bu kişilere uyarı yapıldığı halde aynı tavrı takınıyorsa dışlanmaktanda korkmayacak

1|0
    0|0
  • felsefi,dünya görüşü,kültürü ve maddi durumu yerlerde sürünen nicelerini gördüm kendisi sadrazam veya sadrazam kızı gibi göstermeye çalışanları

nedendir bende bilmiyorum ama çocukluklarına inmeden bişey diyemeceğim.

ne oldugunu inkar eden şahıs bence kişilik sorunu yaşuyordur. psikolojik desteğe ihtiyacı vardır.

1|0
    0|0
  • Boş fıçı çok langırdar.

1|0
    0|0
  • Merhaba pati kardeş

Ne düşüneyim onlar ilimden irfan nasibini almamış cahiller

Hiç içi dolu başak dik durur mu ? Eğiktir başı

İşte cahiller de içi boş başak gibidir. Dik dururlar ama içleri boştıur

1|0
    0|1
  • Peki sen de ukalalık var mı? ;)

1|0
    0|0
  • Picaklamak istiyorum onlari. Bobreginden.

1|0
    0|0
  • Ukala insanlar bana göre her yerde kendini belli eder Her seye maydonoz olur sonracıma kendini çok yukarda görür oldugun gibi olucaksın aslında

1|0
    0|0
  • diğer insanların zekalarıyla dalga geçiyorum çünkü ben zekamı kullanmadan 16 yıl yaşadım son 2 yıldır yeni yeni kullanmaya başladım ve 16 yılın acısını diğer insanlardan çıkartıyorum (sanırsam)

1|0
    0|0
  • Bok çuvalı olduklarını :-/

1|0
    0|0
  • ukalayım eksiğim yok fazlam var upss.

1|0
    0|0
  • kendilerinden bihaber oldukları kesin

1|0
    0|0
  • gıcık kapıyorum öyle birini görünce , ters ters konusuyorum o kişiyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Birşey biliyorlarsa, onşey şeklinde lanse eden, herşeyi bilen, en güzel rengi bulan, en iyi dalgıçlardır :)) Tabi yersen.

1|0
    0|0
  • Aksine ukala insanları severim.

Tabii öyle boş beleş olanlara ben ukala demiyorum, kendini bilmez diyorum.

1|0
    0|0
  • Bu ukalalığın kaynağı beyniyse, sevdiğim insan türüdür.

Yok, yaptıkları ve sahip olduklarıyla "ukala" olan biriyse, düşünme gereksinimi bile duymam.

1|0
    2|1
  • Uzak durcan sapla samanı ayırcan şahsen karşımdaki ukala biriyse muhattap bile olmuyorum merhaba merhaba bitti bu site içinde geçerli dediğim

1|0
    0|0
  • aslında bu konuda kararsızım...

1|0
    0|0
  • onume boyle biri gelse terslerim

1|0
    0|0
  • Zihin fukara olunca akıl ukala olurmuş

1|0
    0|0
Yükleniyor...