Haber ve tespitim ile ilgili yorumlarınızı merak ediyorum :))

link :) ciddi evlenmeyi düşünüp sevgili oldugum kızlarda şu isteklerim oluyo :)

1... facebook twiter ... gibi üyeliklerin ve bilgisayara ve cep teline baglı kalmayacaskın ( bende sadece whatsap ve ks var eşim sitese direk silerim )

2... arkadaşa komşuya baglı olmayacaskın insan çig süt emmiş aile hariç herkeseten kötülük gelebilir tedbir almak lazım devir ahir zaman diyorum..

paranoyak degilim normal biriyimdir ... arkaşlarım var güzel bir işim var uyumluyumdur... ama düşüncelerimi haberi ve büyükşehirlerin karamaşasını düşünerek yorumlarsanız sevinirim

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• zamane ınsanların hıç bırıne güven olmuyor...

0|0
    0|0
    • çokkk hakılsın kızada erkgede güven yok :) peki ben bir kızdan bunları yaşamaması için tedbirler alıp şart koşunca :) niye gerici , odun geri kafalı ... takıntılı gibi şeyler duyuyorum :)

• rütbeni yükseltecegine küçültüyosun :)

• cadılık yüksek bir rütbeyse kalsın ben almıyım. insan dışı kötü bı varlık :) :P hiç yakışmadı bana

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayy çok korkunç:// ama kız da yani tövbe est.adamın yanına gitmiş üstüne bide beraber yaşamış.

0|1
    0|0
    • kızın durumu açı :) peki ben bir kızdan bunu önlemek için isteklerim oluyo :) sırf onu ve kendimi düşündügüm için :) peki kızların niyeişine gelmiyo böyle tedbirler

• Her şey kızın elinde.zaten adanaya giden de kız,erkek değil.güveneceksen kıza güven

• walla kız melekte olsa kötülügü yapmak isteyen insan kötülüüg yapar :))) aman neyse senle anlayaşamayacagız :))) ama nic harika tavşanboku :))))

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...