Aldatılmak .... evliyken aldatılan kadın neden affeder?

birinle evleniyorsun . hayatını yatağını paylaşıyorsun ama adam aldatıyor . geçen siberalemde takılıyordum . ne göreyim bana mesaj atanların yarısı evli . birde yazmışlar açık açık . adamın biri dedi 37 yaşındayım eşimde 37 yaşında . son yıllarda hep dışarda bir kız arkadaşım oluyor .böle olunca evde daha pozitif oluyorum . eşimle yaşayamadığım şeyleri onla yaşıyorum . asla kötü gözlede bakmıyorum bu tercih meselesi . bende dedim sırf meraktan konuştum zaten sonra sildim adamı . peki neden aldatır bir erkek ?bir kadın olarak sevdiğim birini aldatmak şöle dursun benden ayrılınca bile yasını tuttum senelerce .bilmiorum ben böle hassas biriyken erkekler neden böle oluyor .çoğu aldatıyor . pek güvenmiyorum . en efendi görüneni bile bir kızın işvesine nazına kapılıyor hemen . peki biz kadınlar neden affeder ?neden erkeklere bu hakkı veririz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• gidecek yeri yoktur 1, çocukları vardır 2 anne-babasız huzursuz bir ortamda psikolojileri bozulur 3, arkadaşları gün yaptığı zaman senin annen ne yaptı sorusuna cevap veremezler 5, kirlenmek güzeldir sözünü tutması gerektiğini bilir 6, annenin kendi ebeveynlerine karşı mahçup olur 7, anneleri olmadı diye sigara ve kötü alışkanlıklara başlarlar 8, dert ortağı gerekir 9, ana gibi yar bağdat gibi diyar atasözünü hatırlar ne olursa olsun bütün şartlara göğüs germem gerekir der 10- Bu da sana kapak olsun gizli kullancı

0|0
    0|0
    • nie kapak olsun gizli . banane boyunuzu yiyen ben miyim ayol . çocuklar babasının sütünde başka kadınların saç tellerini görünce çok iyi büyür heralde nasıl bir piskoloji

• sen nie gocundun ananda mı boynuzlandı

• sana iki çift lafım var kötü söz sahibinindir üç çift oldu ama neyse.

Erkekler Ne Diyor 2

• doğru diyorsun maalesef erkekler güzel kadınları görünce kendini kaybedebiliyorlar yani bu konuda çok zayıflar bende dahil , yaratılışımız öyle ama kadınlar öyle değil

0|0
    0|0
  • Çünkü kadın yapıcı olmalı ve yuvayı dişi kuş yapar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her kadin affeder diye bir sey yok.

Ve bana kalirsa onurlu bir kadin affetmez.

Zira aldatmanin hicbir özrü olamaz.Özrü,izahi olmadigi gibi affi da olamaz.

Ihanet etmis bir insanla hicbir sey olmamis gibi nasil birliktelik sürdürülebilir,

nasil güvenilebilir ki bir daha.

Ihanet eden bir insani affetmek ikinci kez aldatilmak demektir.

Bu kez de insan kendisine ihanet etmis olur cünkü.Kendisi tarafindan kandirilir.

Ki bu daha agir,daha yaralayicidir.

...

0|0
    0|0
    • bence çoğu affediyor

• Affedersiniz ama

Okumak cehaleti giderirmis,eseklik baki kalirmis.

• öle

• Aldatmak insanin kendi karakterine has bir duygusuzlugu.erkek ya kadin ben ayirim yapmam erkek var karisi olmus,ama onun hatirasina bile ihanet etmemis,kadin var erkeyi sirf az para kazaniyor diye gizlice aldatir.Erkek namusuna laf gelmez diye,karisi kotu insandir,nefsine sahip cikamiyor gibi behanelerle aldatir.Kadinlarin ya gidecek yeri yok,ya cocuklarini babasiz buyutmek istemediyi icin,ya bosanirsam el alem ne der diye affeder.Dogru kadinlar affetmez ,ama dusunsek ki her bir kadin ihanetden dolayi ayrilirsa dul kadin ve babasiz buyuyen cocuk sayisi%80olur.Bu hakki erkeklere vermemek icin ihanetin yalnizca karsindakina deyil hem de kendine karsi saygisizlik oldugunu derk etdirmek ki,bu cok zor

0|0
    0|0
    • işte bütün kadınlar affetmese erkeklerde böle rahat yapamaz bence

• Gülay sen misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...