İnternetten para kazanmanın yolunu aradınız mı hiç :)?

1- İnternetten para kazanma yolları nelerdir?

2- Hangi yollar kısa sürede kazandırır?

3- Hangi kazanç yolları güvenilirdir?

4- Hangi kazanç yolu bana daha uygundur?

5- Kazanç yollarının olumlu ve olumsuz yönleri nelerdir?

Kim bilir kaç kez kaç türlü aratıldı google' bu sorular.

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• İntenetten para kazanmak için ya büyük ve ihtiyaç karşılayacak bir site açıp reklamların yoluyla para kazanmak ya da facebook,twitter,instagram vs gibi sitelerde takipçi scriptleri kurarak takipçi ya da beğeni satarak para kazanılır

Diğer yollarda para kazanmak imkansıza yakın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sohbet sitesi ya da arkadşlık sitesi aç ya da haber gazete sitesi falan eğer googleda yükselirsen reklam almaya başlarsın ama yükselmen içinde 5-10 milyar harcaman gerekir google öyle parayı görmeden kimseyi tahta oturtmaz.

1|1
    0|0
    • 5 10 bin ile Alakası yok.Aylık 80 100tl lik adwords reklamı ile ve biraz da ozgun icerik+seo calısmasıyla google da ust sıralara cıkabilirsin.

• 'Kadın' kelimesine alakasız bir domain ile 3 ayda google 3.sıraya oturttugum site olmustu.bana mı anlatıyorsun..

• havalı degil gercekciyim canımcım. 5 10 bn diye sallamasyonlarına devam et iyisimi.

• Hayır. Paraya ihtiyacım yok. Maddi durumumuz iyi.

1|0
    0|0
  • nasıl para kaybedilir biliyorum da kazanmayı hiç denemedim:)

1|0
    0|1
  • iPhone num ipadin varsa kazanabilirsin ben kazandım yapman gereken featurepointe adlı uygulamaya üye olmak. Su sekilde kazanıyorsun; teklife tıklıyorsun uygulamayı indiriyorsun 30 sn açıp geziniyorsun uygulamada ,sonra puanın aktarılıyor. 3000 puan 5 dolar , teklif basına ortalama 30-300 puan arası kazanç veriyor. Google'dan araştırabilirsin. featu.re/SPMF3A (linkimden üye ol bari o kadar anlattım :)

1|0
    0|0
  • bizde cocukken ay dede bize para at derdik :)

1|1
    0|0
  • Youtube dan kazanabilirsin.

1|0
    0|1
  • google'ye bana para ver yazmıştım sonuç alamadım

2|1
    0|1
  • öyle bir yol yok.

1|0
    0|1
  • Baştakiler sen çok kazandığın an tepene binerler merak etme:)

Sonuçta elde avuçta sıfır kalır.

1|0
    0|0
  • saçmalık git sigortalı bir işe gir.

1|0
    0|0
  • aslında bir yol geliyor benim aklıma :D

1|0
    0|0
  • aramadım , yok çünkü

1|0
    0|1
  • Aylık en az 500 lira yı garanti kazanabileceğiniz, günde iki üç kez kontrol ederek yapabileceğiniz bir iş var. düşünürseniz. Çok kolay ve basit.

0|0
    0|0
  • Aramadım çünkü kazanıyorum zaten.

0|0
    0|1
  • Kumar oynuyorum afedersin.

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Anket doldurma şeyşisini denemiştim. 15 tl topladım puanlarla ama 100 tl olmadan vermiyorlarmış :D Nerde sabır Allah bilir kaç yılda o 100 tl olur :D Hem nerden bilcem banka hesabıma paranın yatacağını boş vakit.. Ha zaten vaktim boş , boş boş vakit öldürüyorum bari işe yarasın diyorsan yap bunu ama alamayacağın paralar için uğraşmaya değer mi bilmem :D Satış ortaklığı gibi diye var. Zaten başlığı ortaklık olduğu için hiç araştırmadım ne olduğunu bilmiyorum :D Kolay gelsin :D

1|0
    0|0
    • Satıs ortaklıgı ozetle, baskasının urununu tanıtıp, satıp kar etmek bir nevi avonculuk gibi bir sey :)

• Hiç zahmet etmem :D Hİç bişe kaybetmedim ki :D

• Aylık en az 500 lira yı garanti kazanabileceğiniz, günde iki üç kez kontrol ederek yapabileceğiniz bir iş var. düşünürseniz. Çok kolay ve basit.

• İnternetten yapılabilecek kazancı en yuksek ve kazancına gore en zahmetsiz isler dropshipping takiben, editorluk/makale yazarlıgı.

Kullanmasını bilene secenek cok fakat, seceneklere gore zorluk dereceleri de degisken.

2|0
    0|0
    • sadece seo iiçin 5-10 bin tl masraf gösteridim ben adwordsleri söylemedim ayrıca yapacağı sitenin tarzıda önemli bu üst sıraya çıkma meselesinde.

• Tesekkur ederim.

11 yılı askın suredir icinde oldugum alan ile ilgili soru sormussun, bilgim dahilinde paylastım ama, bu bilgilerden faydalanmak yerine lamerlerin lafına bakabilirsin.

İyi aksamlar.

• Okeyde para kazanılırsa oynardım poker tırtttt :D

1|0
    0|0
  • Hocamız türk insanı çalışmayı uzun vadeli işler yapmayı sevmez genelde sıcak para sever demişti. Bu yüzden Avrupadan bilim teknik teknoloji olarak gerideyiz. Sen de sıcak paracılardansın galiba

2|1
    0|1
  • varsa parayı bölüşelim canımzaman kaybediyoz nette bari işe yarasın :)

1|0
    0|1
  • ya profil resmin çok güzeeel :))) bide cevapları merak ettim bakalım bakalım neler varmış...

1|0
    0|1
    • Poker oyna aplam :D Ayrıca kimse kazandığı yolu söylemez ki öyle bir beklentiye girme herkes ben gibi açık olamaz :D avatar yorumun için sağol poh arı maya :D

• Ah-hah :D mikrop bulaştırcam ona :D

• google dan aradım bir kaç kez kalk işe git * fakiri diye buldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...