Ilişkilerde biz kızın tecrübeli mi yoksa tecrübesiz mi olmasını istersiniz? neden ?

İlişkilerde bir kızın tecrübeli olmasını mı istersiniz yoksa tecrübesiz mi? Tecrübelilerle tecrübesize göre daha iyi bir ilişki yaşarsınız.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilişki var,kız var..daha ne istiycem allah bereket versin:)

0|0
    0|0
    • Yokluk diyorsun? Fena yaaa ;))))

• Beni sevenlerden yakışıklı olanı değilde çirkinde demek istemiyorum kötü bir kelime ama onun kadar yakışıklı olmayan ama karakteri iyi olanı sevmiştim

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben tecrübeliysem o da tecrübeli olsun. Bu yaştan sonra eğitimle uğraşamam.

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım hiç birşey bilmiyorum daha önce sevgilim olmadı. Çok mu geç kaldım :)

• Ben yazdığım cevabı kendime göre yazdım ama sana değil. Ben 36 yım 20 değilim ki seninde bakire ya da tecrübesiz olmanı istiyeyim. Sonuçta beraberliklerimin sayısını bilmiyorum karşımdaki kızdan da el değmemiş olmasını bekleyemem ama sen 18 isen ve hiç yapmadıysan sana yap ya da yapma demek bana düşmez. Bu senin tercihin. Ben seni yoldan çıkaran olmam ya da sana ahlak polisliği yapmam.

• bakire kız daha değerlidir

0|0
    0|0
  • tecrübesiz olmasını isterdim..

çünkü her deneyim kızın o duru masumiyetini alır

yerine kaşarlaşmış ruha sahip ezberci bir kezban yaratır.

0|0
    0|0
    • Etrafımda bunun tam tersi düşünenler var. Sizin gbiler nerde ya . Genelde deneyimli arıyorlar.

• onların ilişki konusunda beklentileri farklı demek ki.

• Bencede.

• tecrubesız tabıkı

0|1
    0|0
  • öğrenmek istiyorsa çok sürmez, eğitip piyasaya saldığım çok kız oldu.

0|0
    0|0
  • tecrübesiz isterim...

0|1
    0|0
  • ben tecrübesizim onun da tecrübesiz olmasını isterim sadece beni sevsin benden öncesi olmasın yani

0|0
    0|0
  • ne konuda tecrübeli olduğu önemli ilişkilerinde çok ileri gidip cinsel anlamda tecrübeler kazandıysa tabiki hoş karşılamam

0|0
    0|0
    • Öpüşmeyi bile bilmiyorsa? Bu sorun olur mu?

• sorun etmem bu onun saflığını gösterir

• az çok mürekkep yalamış olması lazım...

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben tecrübesizdim ve en fazla 2 hafta sürdü. Çünkü elini tutarken bile kızarıyordum. Yan yana yürürken aramızdan yol geçiyordu :D araba geçerdi yani :D

0|0
    0|0
    • Acemi olmak çok kötü bende öyleyim bu yüzden özg�venim çok düştü. Sevgilim olsun istemiyorum

• Sanırım kötü şeyler yaşadın ve hatırladın

• Gördüm diyelim

Yükleniyor...