Kaşlarını aldıran erkeklere bakış açınız?

Selam size.

Kaşlarını ölçülü bir şekilde, abartmadan aldıran erkekleri nasıl değerlendirirsiniz?

Şarkınız: link

• Dik.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Geniş.
    0% (0)25% (1)17% (1)Oy Ver
  • Doğru.
    100% (2)50% (2)67% (4)Oy Ver
  • Adını sen koy.
    0% (0)25% (1)16% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Nerden çıktı şu azis tam dinliyordum . :D hangisinin kaşına bakacağımı bilemedim ama tek kaşlılıktan iyidir alın beyyleer:D

0|1
    0|0
  • sevmem ya

0|1
    0|0
  • Martı kaş olmaktan iyidir.

0|1
    0|1
  • Erkek arkadaşımın sadece kaş ortasını alırım oda biraz daha düzenli görünüm için =) Kaş aldığıda çok belli olmasın diye =)

0|1
    0|0
  • ben yanlışlıkla tek kaşını komple alan biliyorum ..adam ömür boyu suratında yara bandıyla dolaştı dikkat et..:/

0|1
    0|0
  • abartmadığı sürece çok fazla belirgin olmadan güzel görünebilir

0|1
    0|0
  • kesinlkle tasvip etmem.. bayan olarak küpe takan erkekler hoş gelir ama kaş aldıran erkekler hep itici gelmiştir.

0|1
    0|0
  • Bence iyi ederler ama öyle o kadar belli olmasın ortasını alsın birde yukarı bakan ve çok uzun kaşlar ve gür kaşlı olnalar almalııı !

0|1
    0|0
  • alınacak kadar kötü bir durumdaysa almasında bir sorun olduğunu düşünmüyyorum

0|1
    0|0
  • Tek kaşsa alsın göz zevkimi bozuyorlar. bankacı öyleydi midem bulandı .

0|1
    0|0
  • Alınması şart

0|1
    0|0
  • eğer abartılı şekilde kalınsa ya da m ise aldırmalı ama normalse hiç gerek yok

0|1
    0|0
  • Benim olacaksın dediğinde kafamda sinema filimi kurdum başrolde fatih ürek ve azis :D Gelelim asıl konuya bu erkekse ben kadinligimdan şühpe ederim herifde benden seksy bakışlar var

z

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Takılsın.

0|1
    0|0
  • o değil de hakan kakız nasıl bir tip la :))

0|1
    0|0
  • Abi kız arkadaşlarımın tepkisini yazıyım direk kaşlarını kız gibi aldırırsan direk gözünden düşüyorsun sadece ortasını alıcaksın ki birleşmesin onun haricinde dokunma

0|0
    0|0
  • Adını sen koy.

0|0
    0|0
Yükleniyor...