Utangaçlık hakkında ne düşünürdünüz?

Meraba. bugün başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bugün edebiyat dersinde hoca bir kaç kişi gönüllü seçip şiir okumasını istedi. 6-7 kişi seçtikten sonra bir kiş daha istedi ama kimse parmak kaldırmayınca beni seçmesin diye başımı eğdim. Sonra kafamı kaldırdığımda bana bakıyodu ayağı kaldırmasın dedi. Beni yanına çağırdı durup dururken arkadaşınıza alkışlar mısınız dedi. Ama utangaç olduğumdan bide sınıfta yeni olduğum için biraz titredim sanırım niye böylesin falan dedi. bir şeyler sordu işte onlar hiç kimse dedi. ama gerçekten çok moralim bozuldu. hiç öyle olmamıştım hayatımda bide titreyice uffff. Sizce rezil mi oldum siz ne düşünüürdünüz böyle biri hakkında çok aptalca mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar güzel, hayatın bütün günahlarını kendinden uzak tutuyor içinin saf temizliği dışına vuruyor derim. merak etme sen rezil oluncak birşey yapmıyorsun sadece alışık olmadığın durumdan dolayı biraz gergindin ama sana önerim kendini kasma rahat olmak için zorla kendini bir gün farkedeceksin ki haybeye kendini kastığını aslında insanların senden , bizden farklı olmadıklarını.

0|0
    0|0
    • ama neden rahat olamıyorum?

• çünkü psikolojik olarak insanların senin hakkında ne düşüneceğini merak ediyorsun hep ve yanlış birşey yapmaktan korkuyorsun. bu yüzden biraz özgüven eksikliğin var. ama bu kurtulunmayacak bişey değil merak etme. sadece kendini rahat hissettirmeye çalış. gerilmeye başladığın zaman kendini avutmaya çalış.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...