Sadece tesadüf mü bu durum?

Çok samimi olduğum iş arkadaşımın sözlüsü şehir dışında. 1- 1.5 ayda bir sözlüsünü görmeye gidiyor. işyerinde birbiri ile en iyi anlaşan ikiliyiz. sürekli şakalaşır, eğleniriz, bol bol sohbetler ederiz. işini bitirince soluğu odamda alır.göz göze gelince göz kırpar, fısıldaşarak dedikodu yaparız. tüm bu samimiyetimize rağmen sözlüsünün yanına gideceği günden 1 gün önce bana yabancılaşıyor.yüzüme bakmıyor. görmezlikten geliyor. bugün yine aynı davrandı. dün her şey normalken yarın sözlüsünün yanına gidecek.bugün bir kere bile gelmedi yanıma ben soru sorduğumda da çok soğuktu. neden böyle garip davranıyor sizce?ya da morali bozuk ve hepsi tesadüf mü?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• belki de sözlüsünün aranızı bozmasını istemiyodur o yüzden gittikten sonra mesaj falan atmamanı ve olayı riske atmamayı istiyodur

0|0
    0|0
    • iş dışında görüşmüyoruz. mesai saatleri dışında mesaj da atmam aramam da hiç.

• büyük ihtimal olur da ararsan hesabıyla yapıyodur ama bence

• bu oyunda oyunbozan oluyorsun unutma

senin ne düşündüklerini anlamak zor değil

filmlerde kötü kadınlar vardır hani yadırgadığımız onlar yalan sen gerçeksin

0|0
    0|0
  • suçluluk psikolojisi

0|0
    0|0
  • Sen ona bir iyilik yap ve mesafeli ol, uzak dur.

0|0
    0|0
  • kendisine sormak gerekir.böyle bir durum sezdim de sebeb nedir de..bişiler de ama ona de

0|0
    0|0
  • senarist olabilirsin ilerde.

0|0
    0|0
  • seni özleyecektir de o yüzden sıkıntı yapıyordur kendine. psikolojik vaziyetler...

0|0
    0|0
  • seni sözlüsünün yokluğunda kullanıyor sadece. sözlüsüyle olacağı zaman sana ihtiyaç duymuyo işte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sınırınızı koymalısınız

0|0
    0|0
    • buna gerek var mı yani ben aramızdaki arkadaşlıkta yanlış ve tehlikeli bir şey göremiyorum. onun da bir şeyler hissettiğini düşünmüyorum.sadece bu davranışı yadırgıyorum inciniyorum ve anlamak istiyorum.

• fazla samimimi olmamalısın. özellikle de evlilik yolunda olan biriyle. iletişimini kes demiyorum sana ama senin kocan nasıl davransın başkalarına istiyorsan onunda sana olan tavırları öyle olmalı

• aranızda sadece arkadaşlık olmadığı için kendini suçlu hissediyor, ona değer veriyorsan mesafeyi sen koy

0|0
    0|0
  • Belki sana yakınlaştığını ve ona ihanet ettiğini düşünüyordur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...