Sevdiğimin sevdiği var..

ben bir çocuğa çok aşığım. karşı sınıfımızdan , 2 yıllık bir ilişkisinin olduğunu bildiğim halde dayanamayıp gittim söyledim duygularımı , ilk basta çok şaşırdı . sevgilisiyle en son 1 yıl önce görüştüklerini ondan sonra telefonla devam ettiklerini hatta telefon görüşmelerinin bile kesildiğini söyledi ve ondan soğudunu ama ayrılmakla ayrılmamak arasında kaldığını . sonra 1-2 gün konuştuk bununla bir tartışmamız oldu beni engelledi sonra tekrardan açtı . sadece arkadas oldugumuzu onu 2 yıllık bir ilişkisi olan birisiymiş gibi tanımaya devam etmemi istedi . bende tamam dedim ne diyim . ondan sonra yaklaşık 10 gündür bizim sınıfımıza hiç girmeyen çocuk tenefüslerde bizim sınıfımızdan çıkmaz oldu . amacı ne bilmiyorum sınıfımıza geldikçe ben daha çok umut bağlıyorum :( yardımcı olun lütfen..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• zaman bırak bence belki seni sever

1|0
    0|0
  • seni kandırıyor.. inanma sevgilisiyle sogudugu flan yok.. sevgini kullanacak

0|0
    0|0
  • seninle yatmak istiyo ağına düşmee

0|0
    0|0
    • öyle birisi değil . yatmak istese duygularımı söylediğimde yapışırdı bana

• Zaten amaç o. Sana kendini iyi temiz çocuk göstericek. Öyle düşünmeyen erkek yoktur. Hepimizin içinde var.

• Sevdiğimin sevdiği, benim sevdiğimdir.

0|0
    0|0
    • bu nasıl cümle yaa :D anlamak için 5 dk tekrarladım cümleyi.

• sevdiğimin sevdiği , benim düşmanımdır.

• Sen benden daha iyisin. Good for you.

Kızlar Ne Diyor 1

• ikili oynuyor. hem umut besleme diyor hem vazgecip vazgecmediğine bakıyor. delilik bu . ilişkisi varsa ve seni sallamıyorsa kimsenin ikincisi olma bnce ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...