Ahmet Kaya hakkında ne düşünüyosunuz?

Adamı siyaset malzemesi yaptılar... Ahmet Kaya Gezide olur muydu muhabbetı var birde. Tabi ki olurdu Ahmet Kaya'nın bir sözü var;Ben Barış taraftarıyım.Bütün ezilen halkların yanındayım. Bir Türk ırkçısına karşı Kürdüm. Bir Kürt ırkçısına karşı da Türküm demiştir. Ahmet Kayayı çok severım keşke ülkesine hasret ölmeseydi.

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• sende keske ahmet kayayi bu fashist siteye dahil etmeseydin, ben onceden etmiis bu hata girmistim ama ne yaziki insanlarin tepkisi ile soru kaldirilmisti. oyle insanlar varki okdr cahiler doluki Ahmet kayanin ismini bile duyamiyorlar. Ahmet kaya en cesur en aydin insan benim gozumde, dini irki dusuncesi hic onemli degil, o adam koyunlari takip etmeyen adam, o adam birseyleri degistirmek isteyen, insanlara saygi duyan adam. O adam benim icin cok onemli , cok degerli, fashist beyinlerin ahmete kayaya neden karsi? kurt oldugunu savundugu icin ve turklere saygi duyan bir insan oldugu icin, neden sevmiyorlar cunku baris istedigi icin, herkezin bir nedeni var ama egerki bir hiristiyan kalkip onlari dese kimsenin ruhu duymaz umursamaz, catal bicakla ugurlanmazdi..

sorun ahmet kaya degil, sorun siyasetci insanlarin ahmet kayayi kulanip mahzeme yapmak, sorun irki dusuncesi degil sorun KURT olmasi. turkler okdr nefret etmiski kurtlerden hepsini birer terrorist olarak goruyor. Insanlara anlatmaktan gercekten biktim ben artik,

sonuc : NEKADAR KONUSURSAN KONUS , KARSINDAKININ ANLADIGI KADAR KONUSMUS OLURSUN

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ahmet kayayı bende severim türkiye çok büyük ayıp etti ahmet kayaya sonradan anlaşıldı ama ahmet kaya artık yok

0|0
    1|3
  • Ahmet Kaya düşüncelerle anlatılacak bir şahıs değil bence.

Onu anlatmak, anlayabilmek için parçalarıyla bütünleşmek lazım.

Parçalarındaki ince mesajları almak lazım.

Yaşasaydı ve konser bileti 1000TL olsaydı bir tane kendime bir tanede sana alıp giderdim konserine.

0|0
    0|0
  • Apo yu ozledik diyenler bu ulkede bu kadar el ustunde tutuluyorsa demekki vatan diye bisi kalmamış

2|0
    2|0
    • Aponun en büyük destekçisi ülkeyi yönetiyor.

• Uygurlar i napcaz azerileri napcaz madem benden cok insan seviyorsun onlar insan degilmiydi

• Ben insan ayrımı yapmıyorum katillerin yanında değilim hiçbir zamanda onları desteklemem.

• o.ç Biri Düşüncem Bu

1|1
    2|0
  • Kişiliği beni ilgilendirmez şarkılarını seviyorum demek kişiliksiz adamların sanatını dinlemek. Bir dönem gençliği tek tük de olsa Ahmet Kaya dinlemiştir. Sanat diyorsak bir Neşet Ertaş bir Müzeyyen senar değildir. Olamazdı da. Siyasete kendi bulaştı zaten malzeme olması doğaldır.

0|1
    0|0
  • müzik evrenseldir.lisede kasedinide aldım ünide de dinledim.ama siyasi olarak sevmem.müzigine saygım var gözüm

1|0
    0|0
  • Nefretten öldürebilirdim...

0|1
    0|0
  • Ayrica agladikca sarkisinin orijinali turk askerini avladikca dir

0|0
    0|0
  • kişikli biri oldugunu düşünüyorum

ama sarkılarını hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • arabamı serefsızlerın ulkesınde bıraktım dıye bırı bu ahmet kaya. kontgerılla. adamın her parcasınada "dağ" var. neresi sanatçı bunun? Neşet Ertaş da sanatçıydı. o niye demıyordu da bu p**evenk ağzından düşürmedi. geçiyor önümden gül yüzlü bahtiyar diyor ya hani.. o bahtiyar kim bir onu araştırın ondan sonra ne bok yersenız yiyin. kargaya bokun ilaç demişler gitmiş denizin ortasına sıçmış. götü kalkanlardan buda. ahmet kaya oyle kişiliksiz azılı bir gerilla.

1|0
    0|0
  • Ahmet kaya vatan hanidir.eski videolarina bakarsan ben serefsizlerin ulkesinde arabami biraktim geldim dedi.ve bircok sarkisida siyaset iceriyor

0|1
    0|0
  • Severek dinlerdim apo ve piçlerine destek olmadan önce

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sarkilarini,sesini ve yorumunu cok severim.

Siyasi görüs olarak da asla degerlendirmiyorum.En nihayetinde göcüp gitmis bir sanatci.

Allah rahmet eylesin.

1|0
    1|0
  • bu ülkede kimler öldü kimler... adamlar helikopterle düşüp bağıra bağıra göz göre göre öldü koskoca devlet bulamadı.konuşulacaksa eğer konuşulmaya değer çok daha önemli şeyler var. eceliyle ölen bir adam için oturup ağlayacak zaman değil. Allah rahmet eylesin .bu kadar fazla gündemde kalmasını doğru bulmuyorum .

0|0
    1|0
  • kisiligi icin degil sesi icin seviyorum

1|0
    1|0
  • Ahmet Kaya'yı çok seviyorum kişiliği beni ilgilendirmez bu konuda pek de bilgim yok zaten ama şarkıları, sesi harika..

1|0
    3|1
  • En cok ühüldügümde adammi kürtlügü icin resmen linc ettiler ,simdide sivan perver basbakanin kürsüsünde lilililili diye türkülerini söylüyo,Peki nerde simdi yürekli ülkesini koruyan sanatcilar ahmet kayaya catal atan bicimsizler? Hepsi yalan hepsi satilmis hepsi kisiliksiz ahmet kaya hep ahmet K A Y A mekani cennet olsun

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorum..

1|1
    2|0
  • Ahmet Kayadan nefret ediyorum bu sana gelsin capulcu

1|1
    2|0
Yükleniyor...