Beni sevmediğini başkasını sevdiğini söyledi ama bakıyor, neden?

Bir çocuğu çok seviyorum en sonunda dayanamadım söyledim ve sevdiği olduğunu beni arkadaşı olarak görüyomuş tamam dedim bişey diyemedim ama bunu söyledikten sonra tenefüste sınıfıma geldi ben uyuyodum beni izlemiş bunu arkadaşım dedi erkek arkadaşlarımla sohbet ediyodum arkadaşlarını gönderdi hani ne konuşuyorum gibisinden onlarla servisle gidiyo ben biraz ilerledim sonra arkamı bir döndüm o bana arkamdan bakıyodu 10kasıma hazırlanıyolardı şans işte bizde onları izlemeye gittik ama bitek bizim sınıfımız beni izledi resmen ben başımı eğdim arkadaşım sen kaldırmasan hala bakıyodu yani dedi dün benim telefonumu aramış bugünde arkadaşıma sor dedim gitmiş oda demişki arkadaşım aramış sonra bir arkadaşım senmi onu seviyosun omu seni seviyo diye bağırmış oda utanarak o beni seviyo demiş yani ne yapmaya çalışıyo ben onların karşı koridorundaki sınıftayım o oturuyodu karşımda ben duruyodum öyle beni görmek için eğilip baktı bir ara gözümün içine bakıyodu şimdi arkamdan bakıyo mesela bugün gözümün içine manalı manalı baktı ama anlamadım tabi bide haftasonu çok güzel geçicek diye bağırdım yanında ordada alttan baktı bana sizce ne yapmaya çalışıyor kafam çok karışık

Güncellemeler:
Ve hatta beden derslerinde benim sınıfıma bakıyo mesela minübüsteydi o ben tam karşısındaydım telefonla konuşuyodum hani biri geliyo hesabı gülerek aşağıya doğru baktım o beni izliyodu oda aşağıya doğru baktı ya zaten bunları birtek ben değil arkadaşlarımda söylüyo çok değişik bakıyo diye bana alttan alttan bakıyo hatta bugün gözümün içine çok değişik baktı ben bakamadım arkadaşım dedi çok güzel baktı diye

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazdıklarından belli kafanın ne denlice karışık olduğu:) Bir insanın gururunu okşar biri tarafından sevildiğini bilmek. Sana baktıkça senin söylediklerin aklına gelir ona gböre düşünür değerlendirir olayları belki. Yada tamamen öylesine gözlerini dikip bakmışta olabilir. Bilemeyiz:)

1|0
    0|0
    • ama bunu sadece ben değil tüm arkdaşlarım diyo çok tuhaf bir arkadaşım pişman gibi bakıyo demişti hatta madem öyle neden beni aradı o zamn arkadaşının aramadığını biliyorum çünkü geç bir satte aramıştı

• Bakışlardan mana çıkarırsan üzülürsün. Sözcüklerin sesi vardır bakışlarında anlamları. Ama bakışlardan gelen anlamları sadece bakışların sahibi bilir. Yorum yapmak istemiyorum bilemeyiz çünkü

• Baskasini seviyorum ama promosyon olarak senide istiyorum demek istiyo :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...