Yolda yürürken gördüğünüz bir böceği ezdiğiniz oldu mu?

Bir çöplüğün yakınından geçerken ya da normal bir yolda yürürken böcek gördüğünüzde üstüne basar mısınız?Hiç bu durumda öldürdüğünüz bir böcek oldu mu?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır, isteyerek olmamıştır.

0|0
    0|0
    • bilmeden üstüne basıp sonra farkettiğin olmuş mudur ya da olmuş muydu?

• Fazla oluyor.

Orada yaşamadıysan bilmezsin.

Gördüklerimin üzerinden atlamaya çalışırken bir başkasını ezdim. Kötü bir his.

• Yapacak bir şey yok o zaman dediğin gibi onlarında kaderi senin ayaklarının altında ölmekmiş :(

Kızlar Ne Diyor 7

• oldu

bu arda sana bir sorum olucak soru sorma yerinde sordum ama cevap yok

biri var bana aşık bnde ona

çok iyi anlaşıyoruz sevgili değiliz ama konuşuyoruz ama daha ne o nede bn itiraf edebildik biebirimize şimdi bir kız ona çıkma teklifi etti kabul etmedi o kızlada iyi anşıyorum o kızın bizim durumdan haberi yok kız hala bnle konuşuyor bnde onla sizce kızla muhabbeti keseyimmi o kızla ne zaman konuşsak muhabbeti ona yani aşık olduğum kişiye açıyor bişi de demiyom sizce nasıl davranmalıyım

0|0
    0|0
    • cevap olmaz tabi insan başını okurken sonunu unutuyor.çok uzun olduğundan da değil sürekli o oldu sonra bu oldu diye gittiği için açıl çocuğa gitsin

• sen yolda gördüğün böceği ne şekilde ezdin nerede gördün de ezdin ne türk bir böcekti cevabı biraz aç o zaman ben senin sorunu yanıtladım :)

• yolda gördüm ayağımı kaldırdım hızla indirdim böcek pert :)))

türünü bilmiyom

şimdi cevabını bekliyom

• Yanlışlıkla bassam vıcdan azabı çekerımm basmamaya özen gösterırımm

0|0
    0|0
  • ezemem aslaa

ama sineğe karşı hassasım yoksa öldüremem böcek ben iğrenirim cırığı mırığı çıkar ıyykk

0|0
    0|0
    • cırık tam olarak nedir :) ?

• Dunya insanlarin degil de onlar bizden korkarken bizim igrenmemiz korkmamiz garip

Tek sorun bol miktarda bacak antrn gozler off tamam

• dünya insanların değil evet de evlerimize girmesinler diyorum yoksa yaşasınlar doğada misal bahsettiğiniz böcek gitsin dışarıda uçsun ne işi var evinizde ayağınızın altında iyi olmuş cırığının çıkması ayağınızın altında dolaşmasaymış o da değil mi :)

• evde öldürüyorum daha çok :D

0|0
    0|0
  • eğer gördüysem üstüne basmamaya çok dikkat ederim :)

0|0
    0|0
  • olmustur

0|0
    0|0
    • Neden olmama ihtimali yok kesin olmuştur diyorsun ki

• evet kendimden beklerim yaani

• neden öldürüyorsun ki hayvancağızı yazık yoksa ben öldürmesem başkası üstüne basıp öldürecek diye mi düşünüyorsun :)

• sınıftaki yerdeki böcekleri alıp cam kenarına koyan bir insanım :D ezmem ezdirmem :D:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aklıma getirdin. Basamaklarından çiçekler otlar biten dik merdivenlerin olduğu bir park vardı. Bahar aylarında o çiçekli otlu basamakları salyangozlar kaplardı resmen. Öbek öbek bir arada. Bir gün dallamanın teki ayağında botlarla salyangozların üstüne basa basa çıkmaya başladı. Her ayağını bastığında katur kutur diye sesler geliyordu ezilen salyangozlardan. Daha çocuğuz bir şey yapamıyoruz tabii. O sırada parkı temizleyen, çiçeklerle böceklerle uğraşan belediyenin görevlileri gördü bu dallamayı. Gördükleri gibi de indirdiler yere, bir temiz dövdüler. Bir daha o elemanı gören olmadı.

Mutlu son asdfghjklş

1|0
    0|1
    • Aslında onu da o sümüklü böcek boyutuna getirip bir güzel ezmek lazım

• basmamaya caısıyorum yagmurda kaldırıma cıkan sümüklü bocekleri otlara geri atarım ama kazayla üstüne basıp öldürmüşlügüm var

0|0
    0|0
  • görürsem ezmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...